[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація виставки «Степові джерела»Фон

Презентація виставки «Степові джерела»27 лютого 2014 р. о 14:00 запрошуємо до відділу документів із економічних, технічних та природничих наук обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського на відкриття виставки робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва переможців міського фестивалю «Степові джерела» колективів загальноосвітніх шкіл, дитячо-юнацьких центрів естетичного виховання та позашкільних навчальних закладів. На виставці представлені роботи учнів віком від 6 до 18 років. Виставка охоплює майже все розмаїття жанрів, які є уособленням декоративно-ужиткового мистецтва як соціально-культурного феномену, а саме: художнє плетіння, ткацтво, в’язання спицями та гачком, художня вишивка, м’яка іграшка, вироби з тіста, декоративний розпис, народний живопис, бісероплетіння, вироби з природних матеріалів, фітодизайн, батик, лялька-мотанка, образотворче мистецтво тощо.

Мистецтво може стати однією з основних ланок у становленні юної особистості. Саме воно відкриває нам чарівний світ почуттів дитини, що прагне в барвах, лініях, кольорі, інтонаціях, темпі поділитись своїми переживаннями, хвилюваннями, радощами, захопленнями від почутого, побаченого, пережитого в реальному житті.

Запрошуємо переглянути виставку, де в малюнку, ліпці, аплікації діти передають свої враження від оточуючого світу та виражають своє ставлення до нього.

Організаторами виставки стали обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.Чижевського та Центр методичної та соціально-психологічної служби гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради.

      

Виставка працює у відділі документів із економічних, технічних та природничих наук до 20 березня 2014 р.

Вхід - вільний!

Адреса: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.

 


[ HOME ]

Презентація виставки «Степові джерела»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua