[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Відкриття виставки робіт переможців міського фестивалю «Степові джерела»


Фон

21 лютого - відкриття виставки робіт переможців міського фестивалю «Степові джерела»

21 лютого о 14:00 запрошуємо до відділу документів з економічних, технічних та природничих наук на відкриття виставки робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва переможців щорічного міського фестивалю «Степові джерела» колективів загальноосвітніх шкіл, дитячо-юнацьких центрів естетичного виховання та позашкільних навчальних закладів. На виставці експонуються роботи учнів віком від 6 до 18 років.

В цьому році номінація декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво представлена двома жанрами: роботи з природних матеріалів (рогоза, кукурудза, крупи, соломка, шишки, різноманітне насіння) та нетрадиційні техніки (текстильна скульптура, листяна графіка, малюнок на пір’ї).

   

Мистецтво може стати однією з основних ланок у становленні юної особистості. Саме воно відкриває нам чарівний світ почуттів дитини, що прагне в барвах, лініях, кольорі, інтонаціях, темпі поділитись своїми переживаннями, хвилюваннями, радощами, захопленнями від почутого, побаченого, пережитого в реальному житті.

Запрошуємо переглянути виставку, де діти передають свої враження від оточуючого світу. На виставці також ви можете побачити і роботи, виконані в інших жанрах декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: м’яка іграшка, вироби з солоного тіста, декоративний розпис, батик, фітодизайн, фелтинг (сухе валяння), картини на полотні, аплікація соломкою тощо.

   

Організаторами виставки стали КЗ “Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.Чижевського” та Центр методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради.

Запрошуємо познайомитися з роботами переможців фестивалю.

Виставка працює протягом місяця без вихідних, з 10.00 до 18.00.

Вхід - вільний.


₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Відкриття виставки робіт переможців міського фестивалю «Степові джерела»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua