[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Свято фотографії у День бібліотек


Фон

 

Свято фотографії у День бібліотек

 

30 вересня у відділі мистецтв відбулося відкриття ювілейної 50-ї фотовиставки голови правління Національної спілки фотохудожників України, члена Національної спілки журналістів України, Заслуженого працівника культури України Едуарда Странадка «Мереживо часу».

На презентацію завітали фотохудожники, творча інтелігенція, митці й студенти. «Я давно збирав фотоплівки, нещодавно натрапив на знімки, які зробив у 90-х роках минулого століття, і побачив серед них багато гідних для фотовиставки», – зізнався автор.

Після презентації відбулася творча зустріч, де Едуард Миколайович презентував електронний фотоальбом «90-ті роки» . З ностальгією автор згадував роки, прожиті у Петербурзі, молодість, яку провів на «полях», історію рідного краю – Полтавщини. Краєзнавчий екскурс у роки війни та розповідь про військовий американський аеродром не залишив байдужим нікого. «Полтава пережила три шоки – битва зі шведами, дислокація американських військово-повітряних сил під час Другої світової війни і приїзд Софі Лорен у 60-тих роках», – жартував митець. Зустріч, як і завжди, пройшла цікаво й захоплююче і кожен, хто прагнув почути Митця, зміг узяти для себе багато повчального – і щодо тіней, і щодо експозиції фото та ще багато такого, що допоможе у фотографії зробити крок до рівня Мистецтва.

„Сучасна бібліотека – це комфортний, обладнаний сучасною технікою ресурсний центр для отримання найрізноманітнішої інформації; для навчання та освіти; для спілкування з друзями; для проведення ділових зустрічей; для участі в культурних заходах. І ми надаємо можливість користувачам насолоджуватися кращими зразками високого фотомистецтва”, – зазначила заступник директора Оксана Ткаченко.

Виставка Едуарда Странадка «Мереживо часу» працює у відділі мистецтв протягом місяця. Запрошуємо до перегляду.

Вхід – вільний

Автор: Світлана Приймак

Фото: Галина Нікітіна

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Свято фотографії у День бібліотек
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua