[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація книги Олега Жарія „Коммерческая фотография. Практические советы профессионального фотографа”.


Фон

В рамках відкриття фотовиставок відбудеться презентація книги Олега Жарія „Коммерческая фотография. Практические советы профессионального фотографа”.

Якщо Ви вже навчилися робити гарні фотографії і хочете заробляти гроші на улюбленому хобі, але не знаєте, з чого почати - обов’язково відвідайте презентацію книги Олега Жарія „Коммерческая фотография. Практические советы профессионального фотографа”.

Відомий київський фотограф Олег Жарій – автор популярного навчального посібника «Цифровая HDR-фотография и панорамная съемка. Практические советы по созданию впечатляющих фотографий» (Киев: Скай Хорс, 2011).

У новій книзі він розповідає про свою успішну кар'єру в професійній фотографії, що розпочалася в 2002 році. Його багатий досвід допоможе Вам зробити перші кроки в комерційній фотографії - обрати жанри зйомки і апаратуру, створити ефектні портфоліо і сайт, підкаже, де і як знайти клієнтів. Розкриваючи безліч секретів професії, автор дає ґрунтовні поради з практики продажу готових фотографій і фотографічних послуг, формування ціни, а також родзинки ефективних методів реклами. Описані в книзі історії найбільш продаваних фоторобіт допоможуть Вам розвинути вміння побачити ситуації, в яких Ви створите свої шедеври.

У центральній главі, ілюстрованій 35 фотографіями, мова йде про сценарії декількох замовних фотосесій - складного, але разом з тим і найбільш високооплачуваного виду робіт. Багато уваги приділено взаєминам із замовниками, а реальні історії успішних угод допоможуть Вам не втратити вигідні замовлення і отримати гідну Ваших фоторобіт оплату. На закінчення розповідається про неминучі в практиці фотографа конфлікти та шляхи їх вирішення.

Запрошуємо на презентацію.


Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація книги Олега Жарія „Коммерческая фотография. Практические советы профессионального фотографа”.
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua