[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Святкуємо День Перемоги


Фон

Святкуємо День Перемоги


Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас із Днем Перемоги! Низько вклоняємося Вашій мужності і Вашому подвигу. Здоров'я Вам, щастя людського, добра, терпіння, любові. Миру і злагоди в родинах.

68-річчя Перемоги обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського відзначить такими святковими заходами:

З перших травневих днів у відділі обслуговування користувачів працюють книжкові виставки «Щоб дихав світ життям», у відділі абонемента - «Роки грізні, героїчні», присвячені подіям 1941-1945 рр.

8 травня о 11:00 у відділі краєзнавства відбудеться зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни з громадою міста. Співорганізаторами заходу є Руський центр естетичного виховання (керівник – Віра Жижко), члени якого підготували літературно-музичну композицію «Это нужно не мертвым, это нужно живым». Також у відділі працюватиме виставка «Земляки – Герої Радянського Союзу», де будуть представлені матеріали краєзнавчого музею про наш край в часи війни, його визволителів і наших героїв-земляків. Виставки працюватимуть протягом двох тижнів.

8 травня о 14:00 відділ мистецтв збирає друзів бібліотеки на зустріч «Вечір споминів Великої Вітчизняної війни». Ветерани, діти війни в дружньому колі зберуться згадати минулі часи, розважитися в атмосфері душевності і розуміння бібліотекарів. Гості переглянуть фільм українського документаліста В. Артеменка «Солдатские вдовы»

8 травня о 17:00 у відділі документів іноземними мовами відбудеться тематичне засідання клубу розмовної англійської мови «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», присвячене пам’яті жертв Другої світової війни.

З 6 до 12 травня бібліотека проводить акцію «Будьмо ближчими». Акція спрямована на те, щоб ветерани та діти війни мали змогу безкоштовно поспілкуватися з рідними, друзями, використовуючи Skype-технології. Всі бажаючі можуть протягом робочого дня безкоштовно скористатися запропонованою послугою, а спеціалісти Регіонального тренінгового центру допоможуть опанувати принципи роботи зі Skype.

Запрошуємо на заходи, вхід – вільний.


₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Святкуємо День Перемоги
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua