[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон


Фон

16 січня 2015 рок - «Щедрий вечір у бібліотеці ім. Д. Чижевського»


Свято наближається!


Подія, якої ви очікували цілий рік!

Шановні кіровоградці, ті, хто давно чекає новорічної програми святкової бібліотеки, і ті, хто ні разу не був уночі в бібліотеці – ці розваги саме для вас!

16 січня, обласна бібліотека ім. Д. Чижевського, єдиний раз на рік відчинена з шостої години вечора — і майже до опівночі. Цьогорічне свято проходить в стилі гоголівських творів, зокрема славнозвісної «Ночі перед Різдвом». Насамперед ми запрошуємо молодь прийти в стилізованих костюмах гоголівських персонажів – Оксани і Вакули. На святі кожен з хлопців і дівчат отримає частину картинки і якщо пазли співпадуть, щасливчиків як мінімум очікує приз, а як максимум, згодом сподіваємося на святкову весільну фотосесію.

Складаючи програму, креативні бібліотекарі намагалися знайти забави для кожного. Дорослих запрошуємо в кімнату запитань-відповідей «Балачки в темряві», SHORT films (комедійне кіно), на святкову акцію «Побажай добра ближньому» і виступи молодих поетів, де звучатиме авторська музика (гітара). Ми не могли пропустити різдвяні ворожіння, які торік викликали ажіотаж, а тепер навіть не здогадаєтесь, якого ворожбита ми вам підготували (і це не людина). А на дітей очікує справжнє привілля, такої феєрії забавок не було навіть під час літніх канікул. Отже, серед розваг: численні веселощі в дитячих кімнатах, одна з яких супернова на другому поверсі, майстер-класи «Лотос-квітка чистоти», браслети-обереги, квіти з паперових серветок і овечки як символ прийдешнього року – це все можна безкоштовно створити разом з друзями, подарувати близьким чи залишити на згадку про щедрий бібліотечний вечір. На розумників чекають на інтелектуальному турнірі «Музична своя гра» і «Відеоквартет», чи у відділі мистецтв, де можна спробувати себе у всесвітньо відомій грі в «Мафію».

Звісно будуть концерти студентів музучилища, постанова танцювального колективу студії «Аеліта», святковий вертеп і на завершення вечора - чарівна музика скрипки у виконанні Бариш Марії.

Навіть якщо ця шалена круговерть вас швидко втомить, можна просто насолоджуватися виставками й інсталяціями. На святі, за традицією, буде народний ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва й презентація виставки старожитностей «Українська оселя», де будуть терти мак та згадають різдвяні вибрики наших предків, а також виставки «Свято Різдва Христового», «Новорічна композиція», «Біла казка дитинства», і дивовижні амігурумі (прийдете-побачите що це).

Запрошуємо усіх бажаючих на екскурсію з несподіванками до бібліотечного книгосховища – квиток коштує всього 5 гривень. Також дітлахам й активним дорослим ми пропонуємо розважитися з сучасною ігровою приставкою Kinect (15 хвилин забавки коштують лише 3 грн. 50 коп.). Всі інші заходи – БЕЗКОШТОВНІ!

«Щедрий вечір в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського» завершиться близько опівночі.

Вхід - вільний! Слідкуйте за анонсами, програмою і ми гарантуємо незабутнє, яскраве, динамічне свято!

Довідки за тел.: 22-58-90, 066 122 70 98

Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24

 


Фон


Фон

[ HOME ]

«Щедрий вечір у бібліотеці ім. Д. Чижевського»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua