[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон “Світ моїх захоплень”


Фон

 

Презентація виставки “Світ моїх захоплень”

17 грудня 2013 року о 14 год. у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ ім. Чижевського відбудеться презентація виставки “Світ моїх захоплень”. Свої роботи представить молода майстриня Інна Кондратьєва.

Останнім часом вироби ручної роботи набувають великої популярності. На сьогодні хендмейд вважають модним хоббі. Особливо ним захоплюються молоді жінки, які доглядають вдома за маленькими дітьми. Якщо жінка самореалізується в творчості – вона стає щасливою. А найпрекрасніше в рукоділлі те, що воно несе красу та радість у життя людей.

Інна також захопилася рукоділлям, доглядаючи за маленькою донечкою, яка є музою і натхненням молодої мами. Майстриня створює флористичні композиції з тканини: це прикраси для волосся, бантики, пов’язки, шпильки, обручі та інші речі, які вона виготовляє для своєї донечки та інших маленьких модниць.

Оскільки світ хендмейда прекрасний, неозорий і захоплюючий, Інна постійно вивчає, пробує щось нове, і, звичайно ж, прагнє вдосконалювати те, чого вже навчилася.

Спектр творчості молодої майстрині незвичайно широкий. Вона виготовляє весільні аксесуари, вироби з кавових зерен, але одне з її найбільших захоплень – це виготовлення мила ручної роботи. Інна створює просто неймовірні мильні шедеври різних форм, розмірів і ароматів.

Поспішайте побачити рукотворне диво!

Виставка діятиме до 17 січня 2014 р.

Адреса: вул. Велика Перспективна, 24, ОУНБ ім. Чижевського, 2-й поверх.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

“Світ моїх захоплень”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua