[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Відкрилася виставка Людмили Кривенко


Фон

Відкрилася виставка Людмили Кривенко

24 квітня у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбулось відкриття виставки майстрині клаптикового шитва Людмили Кривенко. Це унікальна виставка, на якій майстриня представила роботи у різних техніках – печворк, арт-квілт, клаптикове шитво та традиційна лялька-мотанка. Людмила Іванівна – справжній художник, тільки от малює вона тканиною. Якщо розглядати панно здалеку, вони ніби намальовані, так вдало вона вміє передавати кольори, створювати півтіні, відображати реальність. На виставці представлено 30 панно, ляльки-мотанки, ковдри у техніці клаптикового шитва та колекція сувенірних наперстків з різних частин світу.  

На відкриття прийшли найближчі люди, друзі та прихильники творчості Людмили Іванівни. Багато добрих слів пролунало з вуст кіровоградської майстрині Ірини Кудревич, яка є подругою та колегою, адже Ірина також працює у техніці клаптикового шитва. Пролунало гумористичне привітання диригента Кіровоградського муніципального хору Юрія Любовича, який високо цінує творчість пані Людмили. Не переказати все, що було сказано, і захопленню відвідувачів не було меж. Ті, хто не мав можливості проголосити свою подяку особисто, залишав її у книзі відгуків, яка, до речі, виготовлена майстринею також власноруч. Для Людмили Іванівни підготували велику листівку, яку створювали під час відкриття виставки. Це велика хмара тегів, тільки одне слово міг написати кожен бажаючий про свої відчуття щодо виставки та творчості Людмили Іванівни. На великому аркуші паперу не залишилось вільного місця. Але жодним словом чи фото не передати того, що ви можете побачити власними очима. Тому запрошуємо вас відвідати виставку, тому що краси у такій кількості ви ще не бачили. А вона, як ви знаєте, врятує світ. 

Виставка працює в режимі роботи закладу до 15 червня у відділі мистецтв (І поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Олена Єрофеєва, бібліотекар відділу мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського

 

Завантажити фотографії можна тут

 

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Відкрилася виставка Людмили Кривенко
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua