[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Джерела з історії Єлисаветградського міського самоврядування


Фон

Засідання Краєзнавчих студій
“Джерела з історії Єлисаветградського міського самоврядування”

25 липня о 14.00 у відділі краєзнавства відбудуться Краєзнавчі студії. Всі бажаючі у невимушеній атмосфері зможуть поспілкуватись з Віталієм Крижанівським, який нещодавно захистив дисертаційну роботу «Джерела з історії Єлисаветградського міського самоврядування (червень 1871 - лютий 1917 рр.)» та отримав ступінь кандидата історичних наук за спеціальністю історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни.

Для того, щоб місцеве самоврядування посіло чільне місце в системі публічної влади, необхідно знати історичні умови його розвитку, базові принципи, систему та основні компетенції самоврядних органів відповідного рівня.

На засіданні йтиметься про документи, які свідчать про те, що в кінці ХІХ - на початку ХХ століть Єлисаветград мав європейські риси, насамперед, відбувався жвавий розвиток місцевого самоврядування.

На засіданні Краєзнавчої студії можна буде дізнатись про активність виборців у 1894-1914 роках, релігійної складової Єлисаветградської міської думи й управління 1871-1917 років, роботу канцелярії в роки Першої світової війни та навіть про розвиток місцевої журнальної та газетної періодики за 1874-1917 роки.

На зустріч запрошені краєзнавці, співробітники архівів, музеїв, читачі бібліотеки, бібліотекарі та всі бажаючі.

Вхід – вільний.

Адреса: обласна бібліотека ім. Д. Чижевського, вул. Велика Перспективна, 24

 

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Джерела з історії Єлисаветградського міського самоврядування
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua