[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Виставка художника Ростислава Климишина


Фон

“Барвиста Україна” Ростислава Климишина розквітне 26 квітня

26 квітня 2013 року о 12.00 у відділі краєзнавства відбудеться презентація виставки художника Ростислава Климишина.

 Ростислав Климишин родом з тернопільського села, щедрого на природу і добрих людей. Хист до малювання у нього помітив ще шкільний учитель, і любов до відтворення краси світу фарбами з дитячих років не полишала Ростислава, а йшла паралельно з визначенням мети життя та професійним зростанням. Р. Климишин працює у ВАТ „Кіровоградобленерго” (до речі, там постійно діє виставка його полотен), а малювання стало захопленням та способом самовираження. Художник-аматор знайшов друзів-однодумців у клубі народних ремесел „Ниточка”, членом якого є з часу його створення.

Пейзажі художника реалістичні і водночас романтичні, вони ніби легко впізнаються і водночас манять якоюсь загадкою. Можливо, саме завдяки цьому вони органічно вписуються у колективні виставки клубу, що представляють різні види декоративно-ужиткового мистецтва. А таких спільних клубних експозицій у ниткарів, як називають себе члени клубу, було вже чимало.

Нова виставка Ростислава Климишина захоплює відвідувачів бібліотеки та прихильників його таланту. Серед картин рідної природи - нічні та вранішні пейзажі, весняні й осінні замальовки. Художника вабить природа, що змінюється: ніч перетікає у ранок, ранок – у день, день у ніч, літо – в осінь. Прагнучи зрозуміти плин простору і часу, він ніби натискає стоп-кадр і запрошує глядача до замилування, до захвату, до роздумів, до умиротворення перед вічністю.

Запрошуємо на відкриття!

Виставка працює до кінця травня.

Вхід – вільний.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Виставка художника Ростислава Климишина
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua