[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація нового роману Макса Кідрука


 

 

Новий пригодницький роман від письменника-мандрівника — Макс Кідрук презентував новий роман «Твердиня»

Він описав непрохідні нетрі Мадре-де-Діос, сам відвідавши джунглі Мексики й Еквадору; він не женеться за хепі-ендами, він бере реальні типажі і ставить їх у трешеві (нереальні) умови, він дуже любить використовувати в романах схеми, малюнки, карти. Він – сучасний молодий популярний письменник Макс Кідрук, який 10 жовтня презентував новий роман «Твердиня» в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського, і це була єдина презентація в Кіровограді. Про сам роман багато написано, і його варто читати. Однак автор на зустрічі розповів те, що лежить поза романом і заразом пояснює його: зокрема про власну подорож в один з релігійних і культурних центрів світу, дивовижне місто Баальбек (Ліван) і про те, що жодна жива сила в світі не змогла б створити мегалітичні споруди, які знаходяться осторонь відомих туристичних маршрутів. Власне «Твердиню» як роман про пошуки загубленого міста інків Паїтіті на презентації автор розкрив через історичний екскурс в часи конкістадорів, шукачів золота інків, легенди завоювання країн Латинської Америки.

«Твердиня» виросла з переконань, що в Перу до інків жила інша цивілізація, ділиться Макс Кідрук і додає: «Я так закрутив сюжет, що його можна розв’язати лише за допомогою американської стратегічної авіації».

Близько двохсот присутніх затамувавши подих слухали про тисячотонні платформи, на яких надбудовано храм Зевса в Баальбеку, про фортецю інків Саксайуаман, – все, що виходить за межі людської інженерії. На завершення автор поділився нотатками з майбутнього роману про авіакатастрофу українського літака. Але про це уже Макс Кідрук розповість наступного року, адже пообіцяв привезти і презентувати новий роман через рік у Кіровограді. Тож до нових зустрічей у бібліотеці.

Всі, хто забажає прочитати минулорічний нашумілий технотрилер «Бот» і цьогорічний хіт продажів «Твердиня» – шукайте в читальному залі бібліотеки ім. Д. Чижевського, тим паче, що автор власноруч підписав примірники та залишив побажання читачам.

Світлана Приймак

Фото: Наталія Гапіченко, Сергій Лазурський

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація нового роману Макса Кідрука
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua