[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон "Повернення в Портленд"


Фон

12 квітня до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського завітав відомий український письменник, журналіст Григорій Гусейнов, який презентував свій новий роман «Повернення в Портленд. Роман у щоденниках і листах». На початку зустрічі з вітальним словом до присутніх звернулася директор бібліотеки Олена Гаращенко, яка зізналася, що уже прочитала цю книгу письменника і радить студентам, та й усім молодим, читати більше книжок, особливо таких цікавих і якісних. Зустріч було підготовлено й проведено за участі організації «Український клуб».

Григорій Гусейнов – Член Національної спілки письменників України, головний редактор журналу «Кур'єр Кривбасу». Автор книг «Незаймані сніги» (1993), «Чаша ювеліра Карла Феберже» (1995), «Станційні пасторалі» (1999, 2005), «Незаймані сніги» (2010) у трьох томах, десяти книг «Господні зерна» (2000 - 2005). Відзначений численними літературними і краєзнавчими преміями.

Нова книжка Григорія Гусейнова, яка вийшла у 2011 році, повертає читача в 1960 рр., коли міста втрачали набуті століттями обличчя, а молодь виявляла бунтівний характер, захоплювалася музикою «Бітлз», одягала джинси, та, як і в усі часи, закохувалася, страждала і неодмінно мріяла. Події відбуваються в Києві, Львові, Городищі, крихітних Жулянах… Книжка написана в популярному стилі non-fiction.

Слід зазначити, що це вже не перший візит Григорія Гусейнова до нашої бібліотеки. Як і попередні зустрічі, ця відбулась у теплій невимушеній атмосфері. Поспілкуватися з відомим письменником прийшли не тільки студенти, але творча інтелігенція міста. Усіх присутніх Григорій Джамалович підкорив своїми щирістю, відвертістю та життєлюбністю. Мабуть саме тому, відповідаючи на питання про його творчість, він відповів: «Мої книги – це емоції, нехай інші пишуть про здобутки моїх героїв, я намагаюся розкрити їхню людську душу». Григорій Гусейнов охоче відповідав на питання, ділився поглядами на життя та спогадами про поворотні миті власної долі, а також зізнався, що найпершим і найсуворішим критиком є його дружина.«Повернення в Портленд» прекрасно видано. Його вишукане оформлення стилізовано під «ретро» (листівки, давні фотознімки, репродукції картин, тогочасні побутові реалії...).

Автор подарував бібліотеці свою нову книгу, тож зовсім скоро вона буде у відкритому доступі в читальному залі. Це варто прочитати!    Фон


Фон

[ HOME ]

"Повернення в Портленд"
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2012 Webmaster: webmaster@library.kr.ua