[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Експозиція, присвячена пам’яті Миколи Гродекова


Фон

 

Експозиція, присвячена пам’яті Миколи Гродекова5 грудня у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відкрилась експозиція на честь 170-річчя з дня народження славетного єлисаветградця, видатного військового діяча, науковця, літератора та етнографа Миколи Івановича Гродекова (1843-1913). На виставці представлені матеріали про життя та здобутки М.І.Гродекова. Частину експозиції складають унікальні друковані матеріали та фотодокументи, надані щирим другом бібліотеки, відомим громадським діячем, радником міністра культури Російської Федерації, першим заступником голови Кіровоградського земляцтва “Єлисаветград” у Москві, меценатом Віктором Петраковим.

На сайті ОУНБ ім. Д.І. Чижевського в розділі “Електронна бібліотека” представлений текст заповіту Миколи Гродекова, довідкові та бібліографічні матеріали про відомого земляка.

До 170-річчя Миколи Гродекова відомий скульптор-медальєр, член Національної спілки художників В`ячеслав Попов виготовив медаль (знаходиться у фондах обласного художнього музею).

Ескпозиція буде працювати до 5 січня 2014 року.

Запрошуємо до перегляду!

Вхід – вільний.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Експозиція, присвячена пам’яті Миколи Гродекова
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua