[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Відпочивай – знімай - отримуй подарунки!


Фон

 

Положення про конкурс фотографій та відеороликів
“Літній відпочинок з улюбленою бібліотекою”   

(Конкурс присвячений Всеукраїнському дню бібліотек 2013).


1. Загальні положення


1.1. Учасники конкурсу: Конкурс «Літній відпочинок з улюбленою бібліотекою» проводиться для всіх бажаючих, хто захоплюється фотографією, як аматорів, так і професіоналів. Вік учасників не обмежується. Учасниками конкурсу не можуть бути члени журі.

1.2.Організатор: КЗ “Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського”, обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва, обласна організація Національної спілки фотохудожників України. Конкурс проводиться за підтримки Всеукраїнської Програми «Бібліоміст».

1.3.Мета конкурсу: Сприяти формуванню нового іміджу сучасної бібліотеки, розвитку творчості обдарованих дітей, молоді і усіх громадян у галузі фотомистецтва, популяризувати процес читання, спілкування у бібліотеці влітку.

1.4. Місце та термін проведення: Конкурс триває з 17 липня по 20 вересня 2013 року на базі відділу соціокультурної діяльності обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24, ІІІ поверх, електронна адреса: market@library.kr.ua ).

 

2. Номінації
Фотороботи повинні відповідати одній з наступних номінацій:

  1. Краще фото або ролик з теми „Читання влітку”; 

  2. Краще фото або ролик з теми „Спілкування у бібліотеці”; 

  3. Краще фото або ролик з теми „Натюрморт з книгою”; 

  4. Краще фото або ролик з теми „Гумористичне фото”;

  5. Краще фото або ролик з теми « Подія у бібліотеці».

3. Умови участі
3.1. Учасниками конкурсу можуть бути як аматори, так і професійні
фоторепортери та фотографи.
3.2. Участь у конкурсі для всіх учасників - безкоштовна.
3.3.Фотороботи повинні відповідати тематиці номінацій.
3.4. Фото-колажі на конкурс не приймаються.
3.5. Учасники конкурсу зобов'язані надіслати у зазначені в Положенні терміни заповнену анкету (Додаток 1) та фотознімки, що відповідають тематиці номінацій     конкурсу (п. 2.) та технічним вимогам (п. 4).
3.6 Анкета може містити дані тільки про одну особу.
3.7. Кількість фоторобіт від одного учасника - 5.

4. Технічні вимоги
4.1. Конкурсні фотороботи потрібно надавати в електронному або в друкованому вигляді (фотознімки мають бути якісно надруковані будь-яким фотографічним способом розміром 20x30 см). На зворотній стороні фотознімків потрібно вказати таку інформацію:
4.1.1. Назва фотороботи
4.1.2. Номінація конкурсу (п.2)
4.1.3. П.І.Б. учасника конкурсу.
4.1.4. Порядковий номер фотороботи, якщо учасник подав більш ніж один знімок.
4.2. На розгляд журі будуть передані лише фотороботи, що відповідають
наступним вимогам:
фотографії (скановані або зняті цифровою фотокамерою) у вигляді електронних файлів форматів Jpg, Tiff, jpeg (мінімальний дозвіл 300 dpi у випадку сканування фото) на носіях CD або DVD надсилаються Організатору звичайною, прискореною, кур'єрською поштою або електронною поштою за адресою: market@library.kr.ua.
4.3. Фотографія може бути як у кольоровому, так і в чорно-білому виконанні. Фотороботи повинні бути без оформлення (без рамок, паспарту, надписів, дати тощо).

4.4. Фотографії мають відображати процес читання або книгу, людей у бібліотеці; бібліотеку, бібліотекарів та користувачів бібліотеки влітку; пляжне читання, читання в дорозі, події та спілкування в бібліотеці.

4.5. Відеоролики приймаються у будь-якому форматі тривалістю від 30 сек. до 3 хв. Відеоролик має відображати тематику конкурсу, бути цікавим, незвичайним, мати «вірусний» потенціал (маються на увазі ролики, які глядачі не тільки дивляться самостійно, але й з задоволенням надсилають друзям, які, в свою чергу, пересилають своїм друзям).

4.5. Надіслані носії не повинні містити жодної іншої інформації, крім файлів фоторобіт та відеороликів. На поверхні диску слід вказати: прізвище автора та порядкові номера робіт та підписи фото, що містяться на диску, назву відеоматеріалу.

5. Процедура проведення конкурсу та оцінювання робіт

5.1. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками.
5.2. Заохочувальними відзнаками для учасників конкурсу будуть слугувати:
5.2.1. Експозиція кращих фоторобіт та їх презентація відбудеться в рамках фотовиставки, яка діятиме протягом місяця після завершення конкурсу, до Всеукраїнського дня бібліотек в ОУНБ ім. Д.І.Чижевського.
5.2.2. Публікація кращих фоторобіт та відеороликів на сайті бібліотеки.
5.3. Оцінка конкурсних фоторобіт та відеороликів буде проводитися у п'яти тематичних номінаціях (п. 2.).
5.4. Оцінку конкурсних фоторобіт та відеороликів буде здійснювати журі, членів якого обирають та запрошують Організатори.
5.5. У рамках кожної з трьох номінацій буде визначено по одному переможцю - автору робіт.
5.6. Переможці також будуть нагороджені цінними призами Організатора та спонсорів конкурсу.
5.7. Кожна з конкурсних робіт може бути відзначена нагородою тільки один раз.
5.8. Журі визначить переможців та оголосить результати оцінки конкурсних робіт не пізніше 25 вересня 2013 р.
5.9. Журі залишає за собою право не присуджувати нагороди окремих ступенів.
5.10. Рішення журі про присудження чи не присудження нагород остаточне і оскарженню не підлягає.
6. Оргкомітет конкурсу
6.1. Оргкомітет конкурсу (Додаток 2) - постійно діючий орган конкурсу, який організовує всю роботу конкурсу на всіх його етапах.
6.2. Функції оргкомітету конкурсу:
6.2.1. Забезпечення інформаційного висвітлення конкурсу на всіх його етапах.
6.2.2. Проведення реєстрації всіх робіт учасників.
6.2.3. Проведення незалежного оцінювання та визначення переможців конкурсу.
6.2.4. Оголошення переможців та нагородження їх цінними призами.
6.3. Для вирішення важливих організаційних та інших робочих питань оргкомітет конкурсу проводить засідання.
6.4. Організатор залишає за собою право вносити зміни та доповнення до Положення.

7. Інші вимоги
7.1. Учасник конкурсу має бути автором роботи.
7.2. Анкета разом з конкурсними роботами на носіях та фотознімками (п. 4, п.п. 4.1.) повинні бути надіслані на адресу Організатора звичайною, прискореною, кур'єрською або електронною поштою. При відправці фоторобіт слід подбати про їх захист від пошкоджень під час пересилки (Організатор конкурсу не несе відповідальності за пошкодження та втрату робіт під час поштової пересилки на адресу Організатора).
7.3. Останній термін прийому робіт на конкурс — 20 вересня 2013 р. включно. Слід врахувати це при поштовій відправці. Роботи, що надійдуть Організатору після цієї дати, до розгляду журі передані не будуть.
7.4. Положення про конкурс “Літній відпочинок з улюбленою бібліотекою”, основні вимоги щодо участі у конкурсі, формуляр анкети учасника та ін. можна знайти в Інтернеті на офіційному сайті обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського: http://library.kr.ua
7.5. В разі зміни адреси та інших персональних даних, учасник зобов'язаний вчасно повідомити про це Організатора.
7.6. На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, демонструє жорстоке поводження з тваринами, а також фотографії непристойного змісту.
7.7. До фотографій можна додавати коментар автора (проза, вірш тощо).
7.8. Беручи участь у конкурсі, автори автоматично дають згоду на безплатне використання будь-коли їхніх фоторобіт у рекламних матеріалах, на web-сайті бібліотеки, при підготовці буклетів і книг. Авторські права зберігаються за учасником конкурсу - будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов'язковим зазначенням автора роботи. Але автор роботи втрачає право на отримання матеріальної чи будь-якої іншої користі від подальшого використання його робіт.
7.9. Всі можливі суперечки з приводу Авторства, Авторських Прав і Права Власності на фотороботу, що бере участь у даному фотоконкурсі, з третіми особами відбуваються за рахунок сторони, що надала фотографію для участі у фотоконкурсі „Літній відпочинок з улюбленою бібліотекою".
7.10. Всю відповідальність за надання помилкової інформації з Авторських Прав і Прав Власності на надану роботу (роботи) несе особа, яка надала роботу (роботи).
7.11. Учасники конкурсу не отримують від Організатора конкурсу жодної матеріальної компенсації витрат на плівку, проявлення плівки, друк фотографій та будь-які інші послуги, пов'язані з підготовкою до конкурсу.
7.12. Оргкомітет конкурсу залишає за собою право розгляду або відхилення кожної з фоторобіт, наданих на фотоконкурс, виходячи з попередньої художньої та творчої оцінки без пояснення й уточнення причин автору.
7.13. Надіслані фотографії авторам не повертаються, а залишаються у фонді Організатора.
7.14. Участь у конкурсі „Літній відпочинок з улюбленою бібліотекою передбачає згоду з усіма пунктами цього Положення без винятку й застережень у повному обсязі. 7.15. У випадку навмисного або ненавмисного порушення пунктів даного Положення будь-яким учасником фотоконкурсу, Оргкомітет конкурсу залишає за собою право позбавити такого учасника права участі у фотоконкурсі на будь-якому з етапів.

8. Інформаційне забезпечення
8.1. Хід проведення конкурсу буде висвітлюватися на офіційному сайті обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського за адресою: http://library.kr.ua, а також у засобах масової інформації.
8.2. Результати конкурсу, умови та терміни одержання нагород будуть оголошені в Інтернеті не пізніше 25 вересня 2013 р. на сторінці http://library.kr.ua та надіслані електронною поштою кожному з учасників за вказаними ними адресами.
8.3. Адреса Організатора для надсилання робіт:
25006, Україна, м. Кіровоград,
вул. Велика Перспективна, 24,
КЗ “Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського”,
Приймак Світлана.
Помітка на конверті - Конкурс «Літній відпочинок з улюбленою бібліотекою»
Е-mail: market@library.kr.ua.
Координатор конкурсу: Приймак Світлана (моб. тел. 0661227098)
Конкурсні роботи разом із заповненими анкетами учасників в електронному вигляді надсилати на електронну пошту: market@library.kr.ua. з обов'язковою поміткою «Конкурс «Літній відпочинок з улюбленою бібліотекою», назвами номінації та автора фотороботи у темі листа (Фотоконкурс, "Назва", автор).

Детальна інформація про конкурс: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24, КЗ “Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського”, Відділ соціокультурної діяльності - Приймак Світлана, а також на сайті бібліотеки: http://library.kr.ua

 

Додаток 1 (Анкета учасника конкурсу)

Додаток 2 (Журі конкурсу фотографій і відеороликів „Літній відпочинок з улюбленою бібліотекою" )

 

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Відпочивай – знімай - отримуй подарунки!
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua