[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Обласний форум сільських бібліотекарів КіровоградщиниФон

Обласний форум сільських бібліотекарів Кіровоградщини
(29 вересня 2010 р.)

Сьогодні бібліотеки є культурними, освітніми, інформаційними центрами громади, у тому числі на селі. На даний час в області надають інформаційні послуги громадянам 589 публічних бібліотек, з них – 474 у селі. З метою визначення перспектив розвитку сільських бібліотек, покращення матеріально-технічного стану, впровадження інновацій, організації вільного доступу населення до інформації, якісного задоволення інформаційних потреб населення управлінням культури і туризму обласної державної адміністрації, обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д. Чижевського ініційовано проведення у 2010 році обласного Форуму сільських бібліотекарів Кіровоградщини, якому передував обласний огляд - конкурс „Краща сільська бібліотека Кіровоградщини”.

Символічно, що Форум і підведення підсумків конкурсу проходять напередодні Всеукраїнського дня бібліотек - 29 вересня, за участю голови обласної державної адміністрації Сергія Миколайовича Ларіна та голови обласної ради Миколи Олексійовича Сухомлина. Серед запрошених - заступники голів райдержадміністрацій з гуманітарних питань, начальники відділів культури і туризму райдержадміністрацій, голови сільських рад, сотні сільських бібліотекарів з усіх куточків нашої області, а також бібліотекарі обласних бібліотек, які зберуться разом в обласній філармонії, щоб обмінятися інноваційними здобутками та кращим досвідом роботи. На Форумі будуть презентовані доповіді, в яких бібліотека розкривається як центр громадських зв’язків, культурних та соціальних ініціатив сучасного села, шляхи і форми співпраці сільських бібліотеки та влади, напрямки розвитку на шляху від традиційної книгозбірні до сучасного інформаційного центру.

На завершення Форуму відбудеться нагородження кращих сільських бібліотек Кіровоградщини цінними подарунками, які вручать голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін та голова обласної ради Микола Сухомлин.

Відрадно, що Форум підтримали партнери. Телекомунікаційний оператор «Київстар» нагороджує 21 кращу сільську бібліотеку наборами «Київстар. Мобільний інтернет». Андрій Колесниченко, керівник Кіровоградського відділення «Київстар»: «Сьогодні доступ до всесвітньої мережі Інтернет - це один з важливих факторів роботи сучасної бібліотеки. Ми впевнені в тому, що мобільний доступ в Інтернет від «Київстар» допоможе українським бібліотекам, особливо тим, що знаходяться у віддалених районах Кіровоградщини та всієї України, стати ще більш потужним джерелом корисної інформації для кожного селянина, для кожної сільської громади».

Президентський фонд Леоніда Кучми „Україна” подарує переможцям комплекти сучасної літератури.

Гарному настрою учасників Форуму сприятиме концертна програма колективів Кіровоградської обласної філармонії.

Тож запрошуємо вас взяти участь в І обласному Форумі сільських бібліотекарів Кіровоградщини, який відбудеться 29 вересня 2010 року об 11:00 у приміщенні Кіровоградської обласної філармонії.

Запрошуємо відсвяткувати з нами Всеукраїнський день бібліотек![ HOME ]

Обласний форум сільських бібліотекарів Кіровоградщини
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2010 Webmaster: webmaster@library.kr.ua