[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Відкриття спеціалізованого комп’ютерного Майданчика „ІнтерСвіт”


Фон

26 липня о 15:00 в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського (відділ міського абонемента, 1 поверх), відбудеться презентація спеціалізованого комп’ютерного майданчика “ІнтерСвіт” для людей з вадами зору та незрячих.

Майданчик відкрито за проектом „Доторкнись до світу в бібліотеці” завдяки гранту, наданому в рамках Програми Підтримки Малих Проектів (SPA) та Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID). Партнерами в проекті стали обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського; Доброволець Корпусу Миру США в Україні Карін Джонс, яка спільно з бібліотекарями готували проектну пропозицію до Програми (SPA); обласна організація УТОС; Кіровоградська обласна організація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України"; Кіровоградська обласна асамблея інвалідів.

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського реалізує проект “Доторкнись до світу в бібліотеці” з метою надання вільного доступу до знань та інформації громадянам з вадами зору, їх інтеграції в культурний простір громади. Наша місія – підвищення якості життя людей з вадами зору, в тому числі молоді і дітей, засобами новітніх технологій.

До послуг відвідувачів – два комп’ютери, обладнані спеціальною програмою для незрячих та слабозорих людей – JAWS, яка озвучує інформацію з екрана. А також значний медіа-фонд сучасних аудіокниг.
Користувачі навчально-інформаційного майданчика “ІнтерСвіт” за допомогою консультанта навчаться працювати на комп’ютері, здійснять пошук необхідної інформації в мережі Інтернет, зможуть працювати з електронним каталогом бібліотеки і прослуховувати аудіокниги.

Всі послуги спеціалізованого комп’ютерного майданчика “ІнтерСвіт” для людей з вадами зору та незрячих безкоштовні.
Працюємо щоденно з 10.00 до 18.00, неділя – вихідний.
Довідки за тел. 22-14-59.Фон


Фон

[ HOME ]

Відкриття спеціалізованого комп’ютерного Майданчика „ІнтерСвіт”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua