[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Відкриття Регіонального тренінгового центруФон

Увага! ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ!

14 червня о 13:00 відбулося відкриття Регіонального тренінгового центру та День відкритих дверей для місцевої громади. Центр запрошує усіх бажаючих на БЕЗКОШТОВНЕ навчання роботі з комп’ютером та пошуку в Інтернет. За довідками звертайтеся в Інтернет-центр обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського.

14 червня 2010 року о 13.00 у Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбулося урочисте відкриття Регіонального тренувального центру за Всеукраїнським проектом „Бібліоміст”.

На зустріч були запрошені представники ІRЕХ, КРБА, неурядових організацій, викладачі та студенти вузів, вчителі ЗОШ, бібліотечні працівники, читачі бібліотеки, представники засобів масової інформації.

Всіх присутніх привітали директор бібліотеки Олена Гаращенко, Валентина Животовська, заступник начальника управління ОДА, Джон Ву, керівник відділу інформаційних технологій представництва IREX в м. Києві. Керівник регіонального проекту „Бібліоміст”, заступник директора з основної роботи Ткаченко Оксана повідомила, що Регіональний тренувальний центр заснований в рамках реалізації програми „Бібліоміст”, має на меті підвищення кваліфікації бібліотекарів області згідно з навчальними модулями „Основи комп’ютерної грамотності”, „Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек”.

Тренер та консультант Тренінгового центру Галина Нікітіна, офіційний представник IREX в Кіровоградській області Олександр Шлеєнков розповіли присутнім про план роботи Центру, і зокрема те, що будуть проводитися адаптовані безкоштовні тренінги, індивідуальні консультації за темою „Основи роботи з ПК та в Інтернет” для різних категорій громадян: неповносправних, похилого віку, дітей, людей, вражених фінансово-економічною кризою, навчально-пізнавальні веб-екскурсії для школярів та студентів вузів. Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського може стати тією ланкою, яка розширює вільний доступ до потрібної інформації у Всесвітній Мережі Інтернет людям різних соціальних прошарків та вікових категорій.

Під час презентації відбувся скайп-зв'язок з бібліотеками області.

Регіональний треннінговий центр працює у відділі Інтернет-центр в робочі дні в режимі навчальної програми, у вихідні – 10 сучасних потужних комп’ютерів надають доступ до Всесвітньої мережі усім бажаючим безкоштовно.

Запрошуємо до бібліотеки.

Адреса: Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Дмитра Чижевського, вул. К. Маркса, 24
Тел. для довідок: 22 - 65 – 79.

Для довідки: “Бібліоміст” — партнерська робота IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів), USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) та Міністерства культури і туризму України, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США. «Бібліоміст» співпрацюватиме з Українською бібліотечною асоціацією (УБА), центральними та місцевими органами влади та бібліотеками на всій території України, щоб допомогти бібліотекам ефективніше задовольняти потреби місцевих громад завдяки навчанню та використанню сучасних технологій, виконавши такі завдання:

- Обладнати бібліотеки технікою, щоб члени громад отримали кращий доступ до інформації.

- Навчити бібліотекарів користуватися новітніми технологіями, щоб краще обслуговувати відвідувачів.

- Сприяти розвитку ресурсної бази бібліотечної асоціації для ефективнішого представлення інтересів бібліотек та бібліотекарів.

- Заручитися державною підтримкою для визнання ключової ролі бібліотек в суспільстві.


[ HOME ]

Відкриття Регіонального тренінгового центру
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2010 Webmaster: webmaster@library.kr.ua