[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон БІБЛІОФЕСТИВАЛЬ НА ВЕЛИКІЙ ПЕРСПЕКТИВНІЙ – 2013


Фон

Департамент культури, туризму та культурної спадщини 
 Кіровоградської облдержадміністрації
Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського

 

Шановні кіровоградці і гості міста, користувачі і друзі бібліотеки!
Запрошуємо взяти участь у
„БІБЛІОФЕСТИВАЛІ НА ВЕЛИКІЙ ПЕРСПЕКТИВНІЙ – 2013”

 

Свято відбудеться у середу, 22 травня з 10:00 до 15:00
просто неба біля обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24)

Фестиваль буде проведено саме в день Літнього Святого Миколая, адже Миколай вважається заступником маленьких дітей, а тому для кожної родини він є добрим другом, тож стане покровителем Бібліофестивалю і родинного свята.

Родзинкою бібліофестивалю стане бліц-конкурс
«Родинні розваги»

Святкову програму о 10.00 відкриє муніципальний оркестр духових інструментів (художній керівник – Володимир Соляр). Виступ відбудеться на сходинках бібліотеки, тож усі гості фестивалю, перехожі матимуть змогу насолодитися чудовим концертом духової музики.

З 10.00 до 13.00 просто біля бібліотеки відбудеться безліч цікавих заходів: малюнки на асфальті «Казковий світ», презентації книжкових виставок «Родина – колиска духовного народження дитини», «Я пізнаю світ» та відкриття - новинка - казкового «Килимка для лицарів» для дошкільнят і молодших школярів.

На численні замовлення Євген Василевський представить нові роботи - металеві скульптури «Металеві метаморфози».

Біля бібліотеки розквітне розмаїття талантів декоративно-ужиткового мистецтва, втілене у картинах, саморобних м’яких іграшках, сувенірних виробах та інших творчих роботах.

Можна переглянути виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва та виставку побутових речей, знарядь праці майстринь Кіровоградської міської громадської організації «Єлисаветградський узвіз» - «З бабусиної скриньки», експозиції учасників бліц-конкурсу «Родинні розваги» (в холі І поверху). І можна зануритися в творчість у «Містечку майстрів», долучившись до створення різноманітних поробок - на майстер-класах «Витинанки», «Ручне ткацтво», «Квілінг – візерунки з паперових смужок та модульне орігамі» та ін.

Новинка - у цей день вперше буде проведена Арт-акція «Бібліотечна вишиванка», де кожен бажаючий може долучитися до створення спільної вишиванки-мальованки.

У відділі рідкісних та цінних документів лише один день демонструються «Диво-книги». У відділі мистецтв відбудеться презентація книжково-ілюстративної виставки з основ книжкової культури «Забуте мистецтво – силует».

У бібліотеці з 10.00 до 13.00 можна пограти в Kinekt- 3D ігри.

З 13.00 у холі І поверху розпочнеться бліц-конкурс «Родинні розваги». Конкурс проходить як захід Проекту «Турбота про жінку - впевненість у майбутньому», що реалізується в рамках Програми «Здоров’я жінок України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кожна родина, що попередньо зареєструвалася для участі в конкурсі, поділиться досвідом проведення свого сімейного дозвілля та презентує власні поробки. Глядачі визначатимуть переможців, тож не пропустіть такої нагоди, можливо ваш голос стане вирішальним для перемоги однієї з родин. Переможці отримають призи, а учасники свята – солодощі!

Для родин, що братимуть участь в конкурсі, буде проведена ексклюзивна екскурсія до книгосховища найбільшої бібліотеки області.

Увага! 22 травня - запис до ОУНБ ім. Д.Чижевського – БЕЗКОШТОВНИЙ!

Участь у всіх заходах можна взяти ВІЛЬНО і БЕЗПЕРЕШКОДНО!

Приєднуйся до нас з друзями, приходьте сім’ями!
Це буде яскраве, динамічне і живе свято, яке об’єднує родини!:)

 

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

БІБЛІОФЕСТИВАЛЬ НА ВЕЛИКІЙ ПЕРСПЕКТИВНІЙ – 2013
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua