[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Є відпрацьовані батарейки? Несіть до бібліотеки!


Фон

Є відпрацьовані батарейки? Несіть до бібліотеки!


Кіровоградське обласне управління «Кіровоградекоресурси» спільно з Кіровоградською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д. Чижевського проводять широкомасштабну екологічну акцію та пропонують усім кіровоградцям підтримати соціальну ініціативу зі збереження навколишнього середовища від шкідливого впливу твердих побутових відходів, зокрема, елементів живлення (батарейки та акумулятори), які потребують спеціальної утилізації.

Годинники, дитячі іграшки, сигналки, пульти від телевізорів, кондиціонерів, освітлення, програмовані датчики опалення – вдома безліч речей, де використовуються батарейки. Якщо термін роботи батарейки завершився, не поспішайте викидати у сміттєве відро. Принесіть їх до спеціального пункту прийому батарейок, що знаходиться прямо на вході до бібліотеки.

Після наповнення контейнера батарейки буде зібрано та направлено на вторинну переробку. Одна пальчикова батарейка, викинута у сміття, забруднює важкими металами 20 кв. м землі або 400 л води.

Кожного, хто не пошкодує часу і прийде до бібліотеки протягом літа, чекає подарунок для душі. Ви можете переглянути унікальну виставку декоративно-ужиткового мистецтва "Шовкові візерунки". Ексклюзивні роботи учнів Кіровоградської дитячої художньої школи імені О. Осмьоркіна, а також викладачів: Любов Кир’янової, Марини Любов, Кир’янової і Олександра Кир’янова у техніці батик. Тут вас зустрінуть замріяний папуга, безтурботні метелики, гордий олень, екзотичні квіти, танцюючі дельфіни та веселий кіт у маках. Глядачів здивує розмаїття кольорів та різноманітність сюжетів. Милуючись роботами ви поринете у світ дитинства, казковості та фантазії. А Ваша дитина із задоволенням проведе час, граючись у казковій лицарській фортеці або у Kinect –3 Dігри.

Принеси відпрацьовані батарейки – збережи довкілля для нащадків!


₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Є відпрацьовані батарейки? Несіть до бібліотеки!
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua