[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон «Твій вихід, королево!»


Фон

«Твій вихід, королево!»


Торік обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.Чижевського разом з обласним відділенням Національного олімпійського комітету України розпочали дружню співпрацю.

У п’ятницю, 8 лютого о 14.00 в Кіровоградській обласній універсальній бібліотеці ім.Д.Чижевського відбудеться спортивне свято, а також урочисте нагородження спортсменів - легкоатлетів, тренерів, суддів, які обслуговують змагання з легкої атлетики. Цей захід, що проводиться з ініціативи Федерації легкої атлетики Кіровоградської області, стане наступним значним кроком у популяризації фізичної культури і спорту, а широка громадськість матиме змогу дізнатися про спортивних героїв Кіровоградщини, про їхні перемоги і зусилля.

У минулому спортивному сезоні представники королеви спорту Кіровоградщини – легкої атлетики, незважаючи на всі наявні проблеми, дуже гідно виступали на змаганнях різного рівня. І тому наші спортсмени і тренери заслужили свого окремого свята. Саме на цьому зібранні будуть названі імена кращих легкоатлетів у різних вікових категоріях, а також тренерів і суддів нашої області, які досягли найбільших успіхів на спортивних аренах та заслужили визнання наполегливістю, прагненням до перемоги і професіоналізмом.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до тріумфу переможців, на спортивне свято! Вхід – вільний.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Мне есть что спеть, представ перед Всевышним...
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua