[HOME]
Поточні новини  
DC.Metadata
Повернутися
[ HOME ]
Фотовиставка „AMERICA: STILL - LIFE"
Rated by PINGAMERICA: STILL - LIFE

Посольство США в Україні
Спілка фотохудожників України
Редакція журналу „Міжнародний туризм"
Кіровоградська обласна наукова бібліотека ім.. Д.І.Чижевського,
відділ документів іноземними мовами
Інформаційно-ресурсний центр „Вікно в Америку"


ПРЕС-РЕЛІЗ Виставка фотографій Івана Дудкіна

„AMERICA: STILL - LIFE"

Іван Дудкін 10 листопада 2003 року в обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського, в рамках інформаційно-ресурсного центру „Вікно в Америку", відбудеться презентація фотовиставки „America: Still-Life" відомого мандрівника, фотохудожника, журналіста Івана Дудкіна. Виставка проводиться за підтримкою Посольства США в Україні, Спілки фотохудожників України та редакції журналу „Міжнародний туризм".

Автор експозиції Іван Дуд кін презентував 42 власних фотороботи.

Як журналіст і фотохудожник він має досить багато публікацій і фотовиставок. Він один з найвідоміших українських мандрівників. В якості науковця-геофізика здійснив два навколосвітніх плавання на науково-дослідних судах. Подорожує по країнах пішки, на яхтах, лижах, велосипеді, мотоциклі. Відвідав 82 країни світу. Саме велосипедом, одинаком, він мандрував по США у жовтні-листопаді 2000 і червні-липні 2002 років. Автор експозиції відвідав 17 американських штатів, здолавши на своєму „залізному коні" близько 2200 км і більше 7000 км на інших видах транспорту.

Ідея саме цієї експозиції народилася після приголомшливих трагічних подій в США 11 вересня 2001 року. Початком даного проекту можна розглядати публікацію автора „Трагедія і слава Близнюків" в журналі „Міжнародний туризм" (№5, 2001).

Виставку можна подивитись у Кіровоградській обласній універсальній бібліотеці ім.. Д.І.Чижевського протягом 10 днів.

Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном 22-36-03 Інформаційно-ресурсний центр „Вікно в Америку", відділ документів іноземними мовами. Оксана Сєргєєва.

Іван Дудкін ivan-dudkin@mail.ru

Фрагменти виставки

Фрагмент фотовиставки І.Дудкіна Фрагмент фотовиставки І.Дудкіна Фрагмент фотовиставки І.Дудкіна

Фон


Фон

[ HOME ]
Фотовиставка „AMERICA: STILL - LIFE"
© ОУНБ Кропивницький 1999-2000     Webmaster: webmaster@library.kr.ua