[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Відкриття виставки московської фотохудожниці Ірини Михайлової «Алиса и другие»


Фон

 

10 січня відкриття виставки
московської фотохудожниці Ірини Михайлової
«Алиса и другие»

10 січня окрасою святкової новорічної програми «Щедрий вечір» в бібліотеці ім. Д.Чижевського буде презентація персональної виставки фотохудожниці з Москви Ірини Михайлової «Алиса и другие».

О 21.30 в холі І поверху відчиняться двері у світ казки-фантазії та сновидінь, і всі гості дізнаються про таємниці створення її казкового світу та почують неповторну розповідь митця про створення кожної роботи. Щоб провести зйомку, Ірина довго малює ескізи, продумує кожну дрібницю, а це – надзвичайно об’ємна робота, до того ж ідей у неї ще дуже багато.

Ірина - дуже творча натура, тому намагається весь свій вільний час приділяти улюбленим заняттям. Вечорами після домашніх справ, коли сім’я лягає спати, вона сідає за комп’ютер і малює, витинає, склеює. Іноді в неї виходять дуже дитячі роботи, а інколи - серйозні. Коли їй набридає колаж, вона виготовляє іграшки, пристрасно захоплюється фотографією. Ірина Михайлова багато разів перемагала в конкурсах, про неї писали журнали, вона влаштовувала покази виставок, що свідчить про її наполегливість та цілеспрямованість.

В одному з інтерв’ю Ірина сказала: «Я считаю, что если Бог дал какие-то таланты (я не хвастаюсь, а просто знаю, что свыше нам помогают и надеются на какое-то наше развитие и отдачу) - то человек просто обязан это в себе развивать и делиться этим с людьми». Тому на мешканців та гостей міста чекає незабутня зустріч, де кожен отримає не тільки естетичне задоволення, а й опиниться в справжній казковій атмосфері. Обов’язково завітайте на відкриття виставки та на зустріч з талановитою фотохудожницею. Таке дійство просто неможливо пропустити!

Виставка працюватиме протягом місяця.

 

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪Фон


Фон

[ HOME ]

Відкриття виставки московської фотохудожниці Ірини Михайлової «Алиса и другие»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua