[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Виготовлення ведмежатка Алана МілнаФон

Виготовлення ведмежатка Алана Мілна

20 грудня о 14.00 у відділі мистецтв відбудеться майстер-клас Лариси Гарбузенко «Ведмежатко Алана Мілна». Персонаж книги Мілна ведмежа Вінні отримав ім'я від однієї з реальних іграшок його сина Крістофера Робіна.

Ретельно «підготуйтесь» – візьміть свою улюблену трикотажну річ і занурьте її в гарячу, а потім у холодну воду. Річ готова для виготовлення з неї ведмедика.))))

З собою просимо взяти:

  • - голки звичайні;

  • - циганська голка;

  • - нитки № 40 (по кольору тканини);

  • - тканина (цупка);

  • - намистинки для очей.


Довідка

Як і багато інших персонажів книги Мілна, ведмежа Вінні отримав ім'я від однієї з реальних іграшок Крістофера Робіна (1920-1996), сина письменника. У свою чергу, плюшевий ведмедик Вінні-Пух був названий по імені ведмедиці на прізвисько Вінніпег (Вінні), яка жила у 1920-х роках в Лондонському зоопарку.
У 1924 році Алан Мілн вперше прийшов до зоопарку з чотирирічним сином Крістофером Робіном, який по-справжньому здружився з Вінні. За три роки до цього Мілн купив в універмазі Harrods і подарував синові на його перший день народження плюшевого ведмедя фірми «Альфа Фарнелл». Після знайомства господаря з Вінні цей ведмідь отримав ім'я на її честь.
Ведмедиця Вінніпег (американський чорний ведмідь) потрапила до Великобританії як живий талісман (маскот) Канадського армійського ветеринарного корпусу з Канади, а сааме, з околиць міста Вінніпег. Вона опинилася в кавалерійському полку «Форт Гаррі Хорс» 24 серпня 1914, ще будучи ведмежам (її купив у канадського мисливця-траппера за двадцять доларів 27-річний полковий ветеринар лейтенант Гаррі Колборн, який піклувався про неї і надалі).

Вхід – вільний

 


[ HOME ]

Виготовлення ведмежатка Алана Мілна
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2013 Webmaster: webmaster@library.kr.ua