[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Відпочиваючи — вчимося


Фон

 

Відпочиваючи — вчимося.

 

Зимові канікули – чудова пора. Вони завжди проходять весело та яскраво. Все тому, що на зимові канікули випадають свята Нового року та Різдва. Канікули дають змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близьким та присвятити час улюбленим заняттям. Взимку, коли надворі морозно, хочеться посидіти з улюбленою книгою, подивитися цікаве відео, водночас відпочивати та отримувати нові знання.

А чи вистачило вашій дитині часу на змістовний відпочинок під час зимових канікул? Якщо ні — запрошуємо до відділу абонемента обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського. Ознайомившись з медіа – новинками, всі бажаючі зможуть і відпочити, і пізнати багато цікавого і корисного.

Вам знайомі такі імена: Че Гевара, Геродот, Маркес, Рабле, Лорка, Кампанелла?

Вам відомо, що Агата Крісті, роздумуючи над черговим детективним сюжетом, гризла яблука, а астроном Микола Коперник під час війни з хрестоносцями командував гарнізоном? Ви чули, що талант Шопена розкрився завдяки його коханню до письменниці Жорж Санд? А чи знаєте ви, що якби Марко Поло випадково не потрапив до в'язниці, то світ ніколи б не дізнався про його подорож на Схід? Диски із серії “Секреты гениальности“ дадуть відповіді на ці та багато інших запитань. Відеофільми “ENCYCLOPEDIA CHANNEL” - це захоплюючі і пізнавальні програми про відомих особистостей. Ознайомившись з ними, ви зможете більше дізнатися про видатних вчених, громадських діячів, мандрівників і першовідкривачів, діячів культури. Подивившись по-іншому на їхню творчість і наукову діяльність, громадське і особисте життя, ви зможете пізнати секрети геніальності.

   

"Оксфордская видеоэнциклопедия для детей" — цей відеофільм може стати найціннішим доповненням домашньої бібліотеки кожної дитини, адже за допомогою відео у вашій оселі оживуть чудеса й таємниці науки. Відеофільм у точній формі передає зміст “Оксфордської Дитячої Енциклопедії” - найкращої енциклопедії для дітей. Зручна система пошуку програм дозволяє легко й швидко знаходити потрібний матеріал для перегляду.

Дитячий пізнавально-розважальний мультсеріал “Хочемо все знати”, що здобув славу в усьому світі серед дітей і їхніх батьків, легко й доступно покаже дітям природу простих і складних механізмів, що оточують нас у повсякденному житті. 26 дивних історій з життя Острова Мамонтів, який населяють мешканці острова, а також добродушні й смішні волохаті мамонти. Вони знайомляться з дивним світом основ фізики на прикладах найнеймовірніших пристроїв — від літаків до електропоїздів, від важелів до збільшувального скла. Кожен новий день приносить нові відкриття! Серіал створено на основі відомої книги Девіда Макулая “Як все влаштовано”.

   

Яким був світ динозаврів та інших доісторичних тварин? Як вони жили, чим харчувалися, чому вимерли? Мультфільм “В мире динозавров” за 45 хвилин відповість на ці запитання. Переглянувши його, дитина зможе уявити як зароджувалося і розвивалося життя на Землі в доісторичний період.

Навчальні програми з тітонькою Совою в ігровій формі ознайомлять дітей з історіями про домашніх тварин (“Мои домашние питомцы”), навчать батьків як допомогти дитині вирости заможною (“Абетка грошей”), нагадають правила дорожнього руху (“Азбука безопасности на дороге”).

   

Запрошуємо всіх бажаючих до відділу абонемента обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського. Диски безкоштовно на 14 днів можна взяти додому.

 Фон


Фон

[ HOME ]

Відпочиваючи — вчимося
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua