ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Виставка “Очікування Vs Реальність”


Фон

 

Виставка “Очікування Vs Реальність”

29 жовтня 2020 року о 14.00, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, в місті Кропивницький відбудеться відкриття виставки “Очікування Vs Реальність”.

Організатори виставки: Міністерство соціальної політики, Міжнародна громадська організація “А21 Україна”, Міжнародна організація з міграції (МОМ), ОБСЄ в Україні.

Метою виставки є підвищення рівня обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація.

О 14:00 на прибудинковому майданчику обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24) відбудеться офіційне відкриття виставки. У заході візьмуть участь представники громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр», фахівці Департаменту соціального захисту населення ОДА, сектору по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, обласного центру зайнятості.

На стендах знайшли відображення історії постраждалих українців, які в пошуках кращого життя і заробітку приймали, подекуди, пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій.

Кожна історія складається з 2 частин: з одного боку “Очікування” з приємними, але нелегальними, умовами працевлаштування, а з іншого боку “Реальність” – відображення того, на що можуть перетворитись обіцяні умови працевлаштування та чому людина не може залишити місце своєї експлуатації. Одна із історій розповідає про легальне працевлаштування, яке не виглядало на стільки яскраво з самого початку, але через рік наполегливої праці робітник отримав можливість кар’єрного зростання, інколи офіційне працевлаштування може виглядати більш складною і менш прибутковою справою, але воно має свої переваги і гарантії. Крім того, одна з конструкцій містить поради, як українці можуть захистити себе. Кожне зображення також матиме QR код з посиланням на сайт, де можна буде прочитати повну історію постраждалого та дізнатись, як відбувся порятунок головного героя історії.

Відвідувачі виставки матимуть можливість поспілкуватись та отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Виставка буде діяти до 4 листопада, а далі вирушить великими містами України. Загалом, виставка побуває в 18 містах.

Організатори запрошують всіх бажаючих долучитися до інформаційної кампанії у своєму місті та зробити свій вклад в подолання проблеми торгівлі людьми в Україні!

Довідково:

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, що здійснюється з метою отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок і дітей. Це також кримінальний злочин, який карається згідно з Кримінальним кодексом України позбавленням волі на строк від 3-х до 15-ти років.

Дохідність цієї індустрії в світі середньорічно перевищує 150 млрд дол США (за даними Міжнародної організації праці).

Починаючи з 2000 року за допомогою до неурядових організацій звернулось понад 16 тис українців, які постраждали від торгівлі людьми. Тенденція останніх років свідчить про те, що переважно в ситуації експлуатації серед українців потрапляють чоловіки.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Виставка “Очікування Vs Реальність”
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.protu.ua