ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон У Кропивницькому відкриють виставку про війну на Донбасі


Фон

 

У Кропивницькому відкриють виставку про війну на Донбасі

7 лютого о 14:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І.Чижевського (вулиця Велика Перспективна, 24) відбудеться презентація мандрівної виставки «На Зламі» про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

Виставка «На Зламі» поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку конфлікту на сході України. Відвідувачі також матимуть змогу побачити відеоісторії постраждалих, які опинилися у полоні свавілля бойовиків «Л/ДНР».

Виставка демонструє особисті переживання постраждалих про невизначеність, життя у правовому вакуумі, руйнування сімейних зв’язків внаслідок поляризації суспільства. З іншого боку, «На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибших проблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, складній адаптації ВПО, демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, відсутності спільного бачення реінтеграції втрачених територій.

Відвідати виставку можна з 7 лютого до 10 березня 2020 року у залі гуманітарних наук, ІІІ поверх.

Запрошуємо зацікавлених журналістів та громадських активістів на відкриття виставки. Зацікавлених просимо зареєструватись до 18:00 6 лютого за цим посиланням: https://forms.gle/JYMkBpq3SPQoZgBt9

З питань організації екскурсій та переглядів виставки звертайтесь за телефоном 32-03-99, +380 99 109 87 85 (завідувачка відділом соціокультурної діяльності ОУНБ ім. Д.І.Чижевського Світлана Приймак).

Вхід - вільний.

Адреса: м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

У Кропивницькому відкриють виставку про війну на Донбасі
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054