ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон #GivingTuesday – всесвітня ініціатива добрих справ


Фон

 

#GivingTuesday – всесвітня ініціатива добрих справ

#GivingTuesday – це синергія суспільства, некомерційних організацій та бізнесу. Вони об’єднуються та показують, яку силу має системне та масове добро.

#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році.

#GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. Але за останні 8 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро. #GivingTuesday поширює добро та щедрість, об’єднує людей та дає нам спільну велику справу на всіх. До ініціативи може доєднатися кожен, адже ви завжди можете допомогти часом, талантом чи грошима.

#ЩедрийВівторок розвиває культуру благодійності, змінює ставлення та підходи до неї. Проєкт заохочує робити добрі справи та змінювати світ на краще

#ЩедрийВівторок в Україні вперше відбувся 27 листопада 2018 року.

Всеукраїнський день добрих справ став можливий завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників. До добрих справ може долучитися кожен охочий. Щедрий Вівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті: https://givingtuesday.org.ua/.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

#GivingTuesday – всесвітня ініціатива добрих справ
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua