ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Знайомимося з основами фотографії


Фон

 

Знайомимося з основами фотографії

29 лютого 2020 року о 14.00 у відділі мистецтв відбудеться зустріч з професійним фотографом Юрієм Лебедєвим і творче заняття «Знайомимося з основами фотографії».

Юрій Васильович Лебедєв – знаний кропивницький фотограф, член обласної організації Національної спілки фотохудожників України.

Багато подорожував територією Криму, Кавказу, Кольського півострова, Полярного Уралу, Алтаю, Саян, Паміру та Камчатки. У незалежній Україні здійснив подорожі до різних країн Європи, Азії, Близького Сходу, Африки. В його особистому архіві тисячі світлин, відзнятих під час подорожей. Це дивовижні фотографії, що відображають історію і побут країн світу, портрети людей, краєвиди та просто миттєвості нашого життя, вихоплені фотооб'єктивом.

Учасник та переможець різноманітних виставок, конкурсів в Україні та за кордоном, зокрема в Пекіні, Стамбулі, Відні, Санкт-Петербурзі та ін.

Його фотографії є окрасою щорічної обласної фотовиставки «Погляд».

Запрошуємо на зустріч з професійним фотографом Юрієм Лебедєвим творчих кропивничан, учасників бойових дій на сході України, членів громадської організації «Мобільна волонтерська група» та усіх бажаючих, кого цікавить мистецтво фотографії.

Захід відбудеться у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

Катерина Лісняк,
відділ мистецтв
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Знайомимося з основами фотографії
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054