ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Засоби дезінфекції вдома


Фон

 

Засоби дезінфекції вдома

Тривають наші карантинні будні. Ми всі добре пам’ятаємо, що необхідно носити маски і вже знаємо, як ними користуватись, миємо руки або дезінфікуємо їх антисептиками. А чи не забули ви у боротьбі з коронавірусною інфекцією про безпеку власного помешкання?

Як швидко продезінфікувати квартиру надають пораду фахівці Кіровоградського обласного лабораторного центру.

Зволожувач повітря. Звичайний зволожувач для повітря допоможе покращити якість повітря вдома, проте як єдина міра захисту від вірусів не є ефективним. Найкраще буде використовувати кілька способів водночас. Зволожувач найкраще підійде тим, в кого є діти. Також не забувайте змінювати воду.

Циркуляція повітря. Класичне провітрювання кімнати справді є важливим пунктом у боротьбі з вірусами. Проте, якщо вам мало звичайного провітрювання, то можна придбати рециркуятор повітря.

Хімічні засоби. Рекомендуємо купити засоби для вологого прибирання та використовувати їх при кожному прибиранні. Для ефективної дезінфекції варто вибрати препарат, який згубно діє на віруси. Найкраще підійде засіб на основі вапна.

Традиційні засоби. Найкращий засіб для дезінфікції поверхні вдома – використання антисептика. Проте в умовах дефіциту, можна виготовити його вдома. Також навіть окремі препарати, такі як: перекис водню, оцтова кислота, нашатирний спирт і навіть насичений розчин кухонної солі допоможуть вбити більшість бактерій на поверхнях в квартирі.

Ультрафіолетова лампа. В домашніх умовах найкраще використовувати портативну ультрафіолетову лампу. Дезінфекція проводиться лише в порожньому приміщенні. Всі члени сім’ї і домашні тварини під час обробки ультрафіолетовими променями повинні перебувати поза кімнатою.

Сольова та ефірна лампа. Ефірні олії з екстрактом чайного дерева, ялиці, хвої, евкаліпту чи лимону залиті у спеціальну лампу, допомагають не лише побороти вірусні інфекції, але й наповнить квартиру приємним запахом.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Засоби дезінфекції вдома
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua