ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон 6 лютого в обласній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського презентують «Історичний календар Кіровоградщини – 2020»


Фон

 

6 лютого в обласній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського презентують
«Історичний календар Кіровоградщини – 2020»

6 лютого о 15.00 у відділі краєзнавства відбудеться презентація книги «Історичний календар Кіровоградщини – 2020. Люди. Події. Факти».

Зокрема, представлять 15-й випуск альманаху Володимира Боська, присвячений пам'яті Станіслава Миколайовича Янчукова – незмінного літературного редактора попередніх 14 випусків «Історичного календаря Кіровоградщини».

15 випуск альманаху містить відомості про ювілеї близько 500 визначних особистостей як минулих часів, так і сьогодення (від середини XVIII століття і до наших часів), пов'язаних з Єлисаветградським і Олександрійським повітами та сучасною Кіровоградською областю. Історико-краєзнавчі нариси і розвідки розповідають про драматичні долі відомих людей Степової Еллади. Автор-упорядник подає спогади про свою участь у секретній військовій операції радянської армії «Кавказ» в Арабській Республіці Єгипет (1970-1971 рр.). Представлено також 25 біографічних довідок про наших земляків, героїв АТО, які віддали життя за суверенітет і територіальну цілісність України. Видання ілюстроване, розраховане на широке коло читачів.

Вхід – вільний.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

6 лютого в обласній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського презентують «Історичний календар Кіровоградщини – 2020»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua