ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Розпочинаємо акцію «Їм потрібна наша допомога!»


Фон

 

Розпочинаємо акцію
«Їм потрібна наша допомога!»

15 серпня 2020 року відзначається Всесвітній день безпритульних тварин, який був заснований за ініціативи Міжнародного товариства прав тварин у 1992 році. Це не свято, це дата, яка змушує задуматися про трагічні долі братів наших менших, позбавлених прихистку та люблячих родин. День безпритульних тварин – привід звернути увагу громадськості на дану проблему. Волонтери, співробітники притулків і небайдужі громадяни проводять різні заходи на їх підтримку.

Співробітники Орхуського центру екологічної інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського проводять благодійну акцію «Їм потрібна наша допомога!» та фотовиставку, присвячену безпритульним тваринам.

Запрошуємо шановних містян долучитися до акції.

Ви можете подарувати корм, крупи, медикаменти та гігієнічні засоби проти блох і кліщів або інші товари для тварин, що живуть в притулках «Щасливий пес» та «БІМ».

Збір продуктів та засобів догляду для тварин буде проходити з 6 по 30 серпня 2020 року в холі бібліотеки ім. Д.І. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Розпочинаємо акцію «Їм потрібна наша допомога!»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua