ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Творча зустріч з сучасним композитором, мистецтвознавцем ОЛЕКСАНДРОМ ЩЕТИНСЬКИМ


Фон

 

Творча зустріч
з сучасним композитором, мистецтвознавцем
ОЛЕКСАНДРОМ ЩЕТИНСЬКИМ

20 травня 2019 року о 13.00 у відділі мистецтв відбудеться розмова "Шлях і доля українського композитора". Це спільний проект обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського та музею музичної культури ім. К.Шимановського.

В рамках заходу відбудеться авторська презентація книги "Лінії. Перехрестя. Акценти - Композитор Леонід Грабовський", упорядником якої є український композитор Олександр Щетинський. Саме за цю книгу Олександр Степанович був відзначений Всеукраїнською премією з музикознавства «PRIMUS INTER PARES-2018».

Книга є першим виданням, цілком присвяченим видатному українському композиторові. Зібрані матеріали відтворюють життєвий і творчий шлях митця, містить чимало фактів і відомостей, необхідних для осмислення епохи, в якій Л. Грабовському випало жити та працювати. Значну частину книги містять бесіди Олександра Щетинського та Леоніда Грабовського. В аналітичному розділі представлено статті музикознавців і композиторів, а також самого Леоніда Грабовського з аналізами своїх творів. Велику цінність має епістолярій – листи Грабовського до друзів і колеґ, написані в 1960–1990-ті роки. Книга побачила світ у 2018 році у видавництві “Акта”.

Усіх шанувальників української музики запрошуємо на презентацію, яка відбудеться за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід - вільний.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Творча зустріч з сучасним композитором, мистецтвознавцем ОЛЕКСАНДРОМ ЩЕТИНСЬКИМ
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054