ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Відбудеться засідання інформаційної платформи для молоді “Україна на шляху реформ”


Фон

 

Відбудеться засідання інформаційної платформи для молоді
“Україна на шляху реформ”

12 листопада 2019 року о 13.30 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбудеться засідання інформаційної платформи для молоді “Україна на шляху реформ”.

Трансформації, що відбуваються сьогодні в усіх ключових напрямах життя держави, є фундаментом для якісних змін, основою для підвищення добробуту та рівня життя українців. Удосконалення країни – життєво необхідна річ для неї та її громадян. Наразі зміни спостерігаються практично у всіх сферах – політичній, економічній, соціальній, громадській. Процес реформації певних напрямків є настільки інноваційним для України, що потребує окремого вивчення та аналізу. Розуміючи стратегію змін, суспільство стає більш активним у реформаційних процесах. І важливо, що саме молодь активно долучається до процесів реформування країни. Молоде покоління все більше зацікавлене в тому, щоб робити позитивні зміни на державному та регіональному рівнях.

Мета проведення заходу: привернути увагу студентської та учнівської молоді до ключових реформаційних процесів, які відбуваються сьогодні в нашій країні.

Теми, що пропонуються до обговорення:

  • об’єктивні і суб’єктивні обмежувачі регулювання економіки;
  • реформа у вищій освіті;
  • перший етап медичної реформи на Кіровоградщині;
  • безоплатна правова допомога: від початку до сьогодення;
  • реформа у водному секторі та інші.

В засіданні інформаційної платформи візьмуть участь: начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області Державного агентства водних ресурсів України, представники Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадської екологічної організації “Флора”, викладачі і студенти вищих та середніх навчальних закладів.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Відбудеться засідання інформаційної платформи для молоді “Україна на шляху реформ”
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054