ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон “Сучасний екскурсовод” запрошує!


Фон

 

“Сучасний екскурсовод” запрошує!

 

Громадська організація “Екскурсійно-інформаційний центр” за підтримки ОУНБ ім. Д.І.Чижевського запрошує на серію семінарів-практикумів “Сучасний екскурсовод”.

Якщо Ви цікавитеся прогулянками, екскурсіями, краєзнавством, історією тощо, полюбляєте розповідати про своє місто, село, селище, писати про цікаві місця, фотографувати принади своєї землі чи хочете навчитися проводити екскурсії, співпрацювати з туристичними агентствами, розвивати місцевий туризм та сприяти розвитку краю загалом, – ЗАПРОШУЄМО!

Перший семінар відбудеться 13 липня (субота) о 17.00 в інформаційно-туристичному центрі (відділ документів з питань медицини та охорони здоров’я, ІІ поверх).

Участь у семінарі-практикумі – безкоштовна.

Попередня реєстрація та додаткова інформація за тел.: 095 941 65 84 (Світлана) та 097 71 77 197 (Василь), або в групі події https://www.fb.com/events/711074786007418, або в гугл-формі: https://forms.gle/wUsWenbndx3iNyXZ6

Стань сучасним екскурсоводом! Завітай в обласну бібліотеку ім. Д.І.Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

“Сучасний екскурсовод” запрошує!
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua