ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського – День відкритих дверей


Фон

 

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського –
День відкритих дверей

30 вересня, з 12.00 до 16.00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І. Чижевського – День відкритих дверей. Протягом дня на кропивничан та гостей міста чекають багато цікавих презентацій, виставок, оглядових екскурсій-ознайомлень з відділами, з новітніми ресурсами та інформаційними послугами Бібліотеки та інші заходи.

В холі І поверху з 12:00 до 16:00 проходитиме великий відкритий перегляд літератури: кожен відділ представить нові надходження за 2019 рік. Родзинкою свята буде презентація буктрейлерів, які створили бібліотекарі, обравши кращі книги на власний смак.

А також виставка-продаж робіт декоративно-ужиткового мистецтва: мило, виготовлене власноруч; чашки, оздоблені фітоглиною; подарункова домашня пастила та ін. Шукаєте оригінальні подарунки рідним та друзям? Обирайте ексклюзив на виставці!

Опівдні свято розпочнеться з підсумків Інтернет-вікторини «Як добре ти знаєш найбільшу бібліотеку області», де переможці отримають призи.

О 12.10 запрошуємо на «Бібліотечний печворк» – презентація одягу від Ірини Кудревич та дефіле бібліотекарів.

О 13.00 у відділі мистецтв відбудеться відкриття персональної виставки народної майстрині України І. Правдіної «Всесвіт витинанок Ірини Правдіної».

О 13:00 у відділі краєзнавства відбудеться зустріч з відомою письменницею Ольгою Мігель. Пропонуємо вам стати учасниками презентації нової книги автора – чудового пригодницького фентезі «Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь». Видання перенесе вас до неймовірного світу чарівних та небезпечних пригод, де давні істоти зі світу снів вриваються у світ реальний.

Крім цього, кожен відділ підготував цікавинки для своїх користувачів та гостей: відділ абонемента - презентацію виставки сучасної української художньої літератури «Дорослі письменники – батькам та дітям», Інтернет-центр - «Віртуальну подорож Кропивницьким» і квест «З ІТ на ТИ», відділ документів з економічних, технічних, природничих наук проводить акцію «Відмовся від пластику» (розмальовка еко-торб). Відділ рідкісних та цінних видань презентує «Книжкові цікавинки», а відділ документів з питань медицини та охорони здоров’я - книжкову виставку «На крилах милосердя», відділ обслуговування користувачів - виставку-інсталяцію «Книжковий дощ новинок». Завітайте на екскурсії до численних виставок у відділах, які відкрилися напередодні.

Запрошуємо на День відкритих дверей дорослих і малечу, які зможуть розважитися на ігрових майданчиках, де їх чекатимуть численні майстер-класи зі створення книжкових закладинок і унікальний з килимарства від Ірини Правдіної «Равлики», бібліовікторини «Бібліотечний навігатор» і «Мій край», літературна гра «Погляд у майбутнє» (ворожіння на книгах), великий пазл, фотозони «Чим пахне книга» і «Сфотографуйся з казковим героєм» (книги, що оживають). Кожен знайде собі розвагу до смаку, тож мерщій обирати!

Запрошуємо 30 вересня до обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського – День відкритих дверей
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054