ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Квест-презентація „Крук та Чорний Метелик: магічна бібліотека” від кропивницької письменниці


Фон

 

Квест-презентація „Крук та Чорний Метелик: магічна бібліотека”
від кропивницької письменниці

31 жовтня, на честь Велесової ночі, о 14:30 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбудеться квест за мотивами пригодницького фентезі „Крук та Чорний метелик. Голос давніх сновидінь” Ольги Мігель.

Під час квесту учасники зануряться в лабіринт бібліотеки магічного університету країни Ануари. Зала за залою вони розплутуватимуть клубок загадок і логічних завдань, пов`язаних із книгою, які приведуть найспритніших та найкмітливіших до омріяного звання учня Гільдії круків та подарунку від письменниці.

Усі завдання відтворюють елементи світу книги „Крук та Чорний Метелик” та покликані за допомогою інтерактивної гри популяризувати читання і показати, що книга - це захоплююче і весело.

Анотація книги

Аліса звикла переховуватися й утікати від чудовиськ, які вже рік наступають на п’яти. Та вона точно не очікувала опинитися у світі, де сотні років тому маги зупинили еволюцію зброї, а на межі сну та смерті стоїть загадкова стіна-в’язниця. Головну таємницю цього химерного місця знають лише сотня круків — магів, для яких джерелом чарівної сили є останній передсмертний подих. Але що робити, коли шлях додому закритий, а над новим домом нависла небезпека? Адже кошмари, які чекали свого часу тисячі років, кидають дівчині смертельний виклик...

Детальніше про книгу на сайті видавництва

„Крук та Чорний Метелик” на телеканалі 1+1

Буктрейлер
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Квест-презентація „Крук та Чорний Метелик: магічна бібліотека” від кропивницької письменниці
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua