ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон «Бібліофестиваль на Великій Перспективній – 2019»


Фон

 

«Бібліофестиваль на Великій Перспективній – 2019»

 

22 травня з 12.00 до 16.00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбудеться «Бібліофестиваль на Великій Перспективній», присвячений 120-річчю заснування бібліотеки і 125-річчю від дня народження вченого Дмитра Чижевського.

Загалом для відвідувачів підготовано близько півсотні локацій від захоплюючих презентацій до майстер-класів, розташованих як у бібліотеці, так і на прибудинковому майданчику.

Протягом дня просто неба відбудуться: екскурсія по виставці «Книги-рекордсмени» (тут ви зможете побачити найбільші, найтовщі, шрифтом Брайля - загалом дивовижні книги з фондів бібліотеки), вікторина «Хто такий Дмитро Чижевський?» (12.30-15.00), книжкова виставка «Дмитро Чижевський: особистість і творчість».

Усі бажаючі зможуть зробити селфі в сучасній фотозоні на будь-які смаки: букфейс «Книги-люди в палітурках» (12.00-14.00) і протягом дня - «Погляд крізь століття», «Бібліофест – 2019», «I love Ukraine».

З 12.00 до 14.00 відбудеться зустріч з місцевими дитячими письменниками «Літературна дегустація», о 12.30 - інтерактивна презентація художніх робіт «Подорожуючи світом» Наталії Кришні (Інтернет-Центр). О 14.00 - мистецька презентація «Від вокзалу до міськсаду»: листівки Андрія Ліпатова та фото Юрія Тютюшкіна.

Для гостей бібліотечного свята на майданчику традиційно працюють містечко майстрів: виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва майстринь КОГО «Єлисаветградський узвіз» і розмаїття майстер-класів. А саме: з 12.00 - до 14.00 майстер-клас з розписування екоторб «Скажи пластику- ні!», майстер-клас із паперопластики (лебеді, 3d-флексагедрон). А також розпис хною, поробки хенд-мейд, плетіння браслетів, книжкові закладинки та ін.

В холі І поверху з 12.30 розпочнеться бібліосеанс «Кіно з історії бібліотеки», де можна повернутися в недалеке минуле і знову переглянути яскраві презентації, відкриття, прем’єри книг та інтерв’ю з відомими особистостями – сюжети телевізійних новин.

Бібліофестиваль за доброю традицією запрошує гостей будь-якого віку, для малечі - ігрові майданчики «Граємо всією родиною» («Ферма», «Хто я», «Монополія»), великий «Пігі-пазл» із зав’язаними очима, логічні та літературні ігри, бібліонавігатор і бібліопередбачення. А дорослі зможуть дізнатися власні показники артеріального тиску (для вас - раритетний тонометр).

Звісно, буде багато музики і розваг: майстер-клас латиноамериканських танців (13.00-14.00), цифрове піаніно з вільним доступом протягом дня. І ще багато розважальних заходів.

Програму бібліофестивалю можна переглянути тут

Вхід - вільний, участь у заходах безкоштовна!
Слідкуйте за анонсами, програмою і ми гарантуємо усім гостям незабутнє, яскраве, динамічне свято!

Приєднуйся до нас з друзями, приходьте сім’ями!

Адреса: м. Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 24.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

«Бібліофестиваль на Великій Перспективній – 2019»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054