ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація роману Павла Дерев’янка «Аркан вовків»


Фон

 

Презентація роману Павла Дерев’янка «Аркан вовків»

1 листопада о 13.00 запрошуємо шанувальників фентезі до відділу краєзнавства на презентацію дебютного роману Павла Дерев’янка «Аркан вовків».

Книга у жанрі фентезі з елементами альтернативної історії стала першою частиною запланованої трилогії «Litopys Siroho Ordenu». Рік 1845. Держава Хмельницького вистояла. Майже двісті років тут правлять виборні гетьмани та двопалатний парламент, Червона та Чорна ради, співіснують католицька та православна церкви, мова перейшла на latynku, у небі пливуть цепеліни, а серед людей живуть відьми. На захисті Українського Гетьманату стоять військо Січове, Таємна Варта і химерні лицарі Сірого Ордену, що володіють потойбічними силами…

Про автора:

Павло Дерев'янко – письменник, за освітою – перекладач з арабської мови. 2013 року за власний рахунок видав «не для продажу» фантастичний роман-дистопію «Крук». Написав збірку горор-оповідань «Макабра». Улюблені жанри — фентезі та фантастика, горор, детектив, науково-популярні та історичні роботи. Окрім літератури автор захоплюється відеоіграми та мотоциклами. 2019 року вийшов друком його роман «Аркан вовків» у жанрі темного фентезі з елементами альтернативної історії. Це перша частина запланованої трилогії «Litopys Siroho Ordenu».

Захід відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

Буктрейлер https://www.youtube.com/watch?v=GxW3kAkNt6A
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація роману Павла Дерев’янка «Аркан вовків»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054