ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон 19 січня – безкоштовний запис до бібліотеки!


Фон

 

19 січня – безкоштовний запис до бібліотеки!

 

Шановні кропивничани і гості міста!

Подарунок до свята Водохреща!

19 січня, лише один день, запис до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського - безкоштовний. Станьте користувачем головної бібліотеки області за три прості кроки: 1.пред’явіть паспорт або документ, що його замінює; 2.надайте необхідні відомості для оформлення читацького квитка; 3.ознайомтеся з правилами користування бібліотекою.

Читацький квиток – це вільний вхід у простір інформації, творчості і технологій, а також сучасні виставки, презентації, літературно-музичні перфоманси, можливість брати книги додому на певний термін, користуватися мережею Інтернет, брати участь у розмовних клубах англійської та німецької мов, кіноклубах, клубі інтелектуальних ігор та багато інших інформаційних пропозицій…

Чекаємо на Вас з 10.00 до 19.00 за адресою: м. Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 24.

 

Приємний бонус для нових користувачів

 

19 cічня о 17.00 у відділі мистецтв у рамках проекту «Артхаус Клуб» і фестивалю «Нове Британське кіно» відбудеться показ фільму «У пошуках цукрової людини/SEARCHING FOR SUGAR MAN». Фільм отримав у 2012 році спеціальний приз журі та приз глядацьких симпатій на кінофестивалі «Санденс»; і в 2013 році - премію «Оскар» за кращий документальний фільм.

До зустрічі в гостинних залах обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

19 січня – безкоштовний запис до бібліотеки!
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054