ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація навчальних видань


Фон

 

Презентація навчальних видань

12 грудня о 14.00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться презентація навчальних видань для викладачів трудового навчання вищих навчальних закладів, коледжів, професійно-технічних ліцеїв та вчителів загальноосвітніх шкіл. Автор видань - Анісімов Микола Вікторович, професор кафедри теорії і методики технологічної підготовки охорони праці та безпеки життєдіяльності, доктор педагогічних наук, доктор філософії з професійної педагогіки Міжнародної Академії проблем людини в авіації і космонавтиці, член-кореспондент Аерокосмічної Академії України.

Презентація відбудеться з нагоди 45-річчя виходу першої книги Миколи Вікторовича Анісімова у співавторстві з Юрієм Григоровичем Весніним “Справочник по транзисторным радиоприёмникам, радиолам и магнитофонам” (видавництво “Техніка”).

На сьогодні у Миколи Анісімова налічується вже 59 підручників і навчальних посібників, які розійшлися у 56 країнах світу. Результати напрацювань автора можуть застосовуватися у практичній діяльності фахівців та використовуватися у навчально-пізнавальній діяльності.

Мета проведення заходу - представлення спеціалістам, викладачам, студентам, учнівській молоді робіт науковця, визначення їхнього впливу на якість освіти, поширення та надання інформації про фахові видання.

Запрошуємо на презентацію та обговорення всіх бажаючих. Захід відбудеться в обласній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського за адресою: вул. Велика Перспективна, 24, II поверх.

Вхід – вільний.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація навчальних видань
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054