ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Мистецька сенсація – виставка «Квітники Макара Мухи»


Фон

 

Мистецька сенсація –
виставка
«Квітники Макара Мухи»

22 травня о 12.00 у відділі мистецтв відбудеться презентація виставки «Квітники Макара Мухи» (декоративне малювання) збірки Сергія Філімонова. В експозиції представлені сто три роботи українських орнаментів народного майстра Макара Корнійовича Мухи, учнів його школи с. Михайлівка (1947 р). Як казала Тамара Городова: «Геніальний народний митець створив свою неповторну мистецьку школу з притаманним тільки йому світобаченням та характерним почерком художника».

В той час, 1939 – 1954 рр., Кам'янський район знаходився у складі Кіровоградської області і виставки майстрів-аматорів декоративного розпису проходили у м. Кіровоград. Тож можна вважати народного художника і нашим земляком.

Історія знайденої збірки творчих робіт Макара Корнійовича Мухи та його учнів, особливості художнього стилю майстра, мистецькі артефакти 30-50-х років минулого сторіччя та багато іншого - про це все ви дізнаєтесь, відвідавши виставку «Квітники Макара Мухи».

Твори надані сином Сергія Філімонова, відомим геральдистом Володимиром Сергійовичем Філімоновим.

Запрошуємо бажаючих на презентацію виставки у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Мистецька сенсація – виставка «Квітники Макара Мухи»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054