ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Виставка арт – квілту «Кольорові мрії»


Фон

 

Виставка арт – квілту «Кольорові мрії»
Людмили Кривенко

Довгоочікувана подія! 2 червня о 12.00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбудеться відкриття виставки арт-квілту «Кольорові мрії» Людмили Кривенко.

Одне з численних призначень мистецтва – даруючи радість – дивувати людей. Яскравий творчий доробок майстрині арт-квілту та клаптикового шитва Людмили Кривенко є саме таким. Навіть назви робіт створюють ліричний та поетичний настрій: «Цвітіння сакури», «Сніг у квітні», «Колібрі», «Туман яром», «Дівчинка та море»…

Творчий зліт самобутньої майстрині відбувся десять років тому. На пройденому шляху - міжнародні фестивалі та виставки, конкурси, презентації та імпрези, незліченна кількість вдячних учнів за знання, отримані на майстер-класах. Вона досконало володіє численними техніками роботи з тканиною, а також засобами з виготовлення традиційної ляльки-мотанки.

Запрошуємо на відкриття, перегляд та спілкування з майстром, а ще на вас чекає СЮРПРИЗ – розіграш призів (картина, сумка та лялька) від автора.

Виставка працюватиме в режимі роботи закладу протягом літа у відділі мистецтв (І поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація п’ятитомного академічного видання
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054