ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація дисертації


Фон

 

Презентація дисертації

 

23 жовтня 2018 року о 15:00 в Орхуському центрі екологічної інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук “Наукове обґрунтування та розроблення заходів основного обробітку ґрунту в зональних системах землеробства Правобережного Степу України”. Наукову працю презентує автор - Микола Іванович Черячукін, нині доктор сільськогосподарських наук.

Дисертація Миколи Черячукіна – результат досліджень його понад 35-річної наукової роботи, в тому числі з узагальненням результатів досліджень вітчизняних і зарубіжних вчених. За темою дисертації розроблено наукові програми, сплановано лабораторно-польові дослідження, проведено аналіз експериментальних даних, написано наукові звіти, підготовлено наукові висновки та рекомендації господарствам Кіровоградської області. Тема дисертації є складовою частиною тематичного плану науково-дослідної роботи відділу землеробства Інституту сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук України, колишня Кіровоградська державна сільськогосподарська дослідна станція.

Актуальність цієї наукової праці полягає у тому, що вона є основою для впровадження науково-обґрунтованого обробітку ґрунту, що забезпечує підтримання на високому рівні його фізичних властивостей, раціонального використання вологи і боротьбу зі шкідливими організмами, підвищення продуктивності сільськогосподарських культур, зниження витрат непоновлюваної енергії на їх вирощування та збереження навколишнього середовища.

Дисертація має практичне спрямування. Результати наукової праці автора можуть застосовуватися у практичній діяльності фахівців сільського господарства та використовуватися у навчально-пізнавальній діяльності.

Мета проведення заходу — представити фахівцям, спеціалістам сільського господарства, державним службовцям дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук, сприяти її популяризації та більш широкому використанню, наблизити результати наукової праці до користувачів, поширення та надання інформації про фахові видання.

Запрошуємо на презентацію та обговорення наукової праці всіх бажаючих.
Вхід - вільний.

Захід відбудеться за адресою: м. Кропивницький, обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського, 24.

За довідками звертайтеся: Одегналова Вікторія 0509217594
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація дисертації
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054