ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Звіт масового заходу. Зустріч - інтерв'ю з Надією Частаковою.


Фон

 

Звіт масового заходу. Зустріч - інтерв'ю з Надією Частаковою.

 

14 березня 0 15-00 годині у відділі обслуговування користувачів відбулась зустріч-інтерв'ю з поетесою і літературознавцем нашого краю — Надією Частаковою. Надія Частакова (Гармазій) народилася й виросла на водах рукотворного моря у Свідловодську, місті на Кіровоградщині.

Закінчила факультет філології та журналістики й аспірантуру КДПУ імені В. Винниченка. Кандидат філологічних наук, доцент кафедри видавничої справи, документознавства та інформаційної діяльності Кіровоградського інституту розвитку людини, науковий керівник секції літературної творчості Малої академії наук, член Національної спілки письменників України. Автор книг поезій: «Готика» (2005), «Приручення лиса» (2008), «Тройзілля» (у співавторстві, 2009). Автор літературознавчої монографії «Іван Дзюба: Дух і творчість» (2016). З 2006 року — член Кіровоградського обласного літературного об'єднання “Степ”. Крім слова, шукає себе в образотворчому мистецтві, фотографії. Вона харизматична і оригінальна в своїй творчості, яскравоасоціативне письмо і довершеність віршової техніки ставлять ім'я поетеси в ряд непересічних молодих обдарованостей.

Надія представила для студентської молоді свою нову збірку поезій “Попелище для феніксів” (2017) – це четверта книга поетеси. Символічна назва провокує вдумливого читача до міркувань про відродження слова й відродження через слово, запрошуючи вслыд за лыричною героънею відкрити в собі імпульс до внутрішнього ренесансу.

Сповнена інтелектуальних метафор та іронії, поезія молодої авторки позбавлена краси й природності свого самозначення, завдяки чому перед нами відкривається неосяжний і неповторний всесвіт.

Поезія Надії відтінена музичними композиціями у виконанні гітариста Олександра Балога.

Цікавим змістом зустрічі Надія наповнила сенс діалогу з присутніми. Студенти отримали орієнтир про читання класиків і сучасників. А поезія з її уст звучала в тон весні оптимістично:

Розсонцюю себе — і стане в стократ яскравішим

У калюжах весняних ніким ще не зболений світ.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Звіт масового заходу. Зустріч - інтерв'ю з Надією Частаковою.
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054