ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Рік відновлення та реставрації культурної спадщини – 2018: зустріч з археологом


Фон

 

Рік відновлення та реставрації культурної спадщини – 2018: зустріч з археологом

4 грудня о 16.00 у рамках проведення року відновлення та реставрації культурної спадщини в Україні у відділі мистецтв відбудеться зустріч з Миколою Тупчієнком - членом Українського геральдичного товариства, керівником археологічної секції обласної організації Національної Спілки краєзнавців України, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри суспільних наук та документознавства Центральноукраїнського національного технічного університету.

Знаний науковець розповість про археологічні дослідження останніх років на території Кіровоградської області та результати археологічних та геофізичних розвідок, які проводилися протягом 1994-2018 рр. на території фортеці святої Єлисавети, що є унікальною фортифікаційною пам'яткою ХVІІІ ст. Реконструкція, музеєфікація та введення в міжнародний туристичний обіг фортеці св. Єлисавети має важливе державне завдання.

Запрошуємо усіх бажаючих та небайдужих на захід до відділу мистецтв обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського за адресою: м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Рік відновлення та реставрації культурної спадщини – 2018: зустріч з археологом
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2018 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054