ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Львівський видавець Михайло Комарницький презентує книгу Кена Робінсона «Освіта проти таланту. Сила творчості»


Фон

 

Львівський видавець Михайло Комарницький презентує книгу
Кена Робінсона «Освіта проти таланту. Сила творчості»

30 жовтня 2017 року о 16.00 в читальному залі гуманітарних наук обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація книги Кена Робінсона «Освіта проти таланту. Сила творчості». Видання представляє директор львівського видавництва «Літопис» Михайло Комарницький.

«Освіта проти таланту. Сила творчості» – друга книжка Кена Робінсона, яка вийшла українською мовою. На її сторінках автор розповідає про творчість та її значення у нашому житті. Робінсон захопливо й доступно описує, як інтелект і креативність працюють на біологічному рівні, й аргументує, чому творчість треба повернути не лише до шкільних класів, а й до організацій. У цій книжці безліч цікавих розповідей про те, як відомі компанії на зразок анімаційної корпорації Pixar досягли успіху, наповнивши повсякденну діяльність творчістю. А ще приклади з історії, оповіді з життя знаменитостей, які реалізували себе всупереч обставинам, і практичні рецепти, як змінити шкільну систему, компанію чи навіть особисте життя, додавши до них дрібку творчості.

Запрошуємо на презентацію книги до обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід - вільний

Довідка:

Кен Робінсон – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів.

У 2016 році у видавництві «Літопис» вийшов друком переклад українською мовою книжки-бестселера Кена Робінсона «Школа майбутнього».

Книжку переклала Ганна Лелів, мовна координаторка перекладу роликів TED в Україні. Автор передмови до українського видання Олексій Молчановський – співзасновник освітньої платформи українських масових онлайн-курсів Prometheus.

Докладніше про ці книжки та інші освітні видання: https://www.facebook.com/litopys.lviv
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація фотовиставки Глєба Цуканова “Безвіз”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054