[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон “Їхнє друге покликання”


Фон

 

“Їхнє друге покликання”

2 березня 2017 року о 16.00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться відкриття виставки-хобі медичних працівників м. Кропивницького “Їхнє друге покликання”

Це - перша така виставка в нашому місті. Усе життя наших медичних працівників - турбота про пацієнтів, повсякденне здобуття нових знань, нового досвіду, постійне самовдосконалення. На роботі - білий халат, після роботи та домашніх господарських обов’язків - хобі, яке вони присвячують творчості, а саме: виготовленню робіт та предметів різними техніками хенд-мейду. Усіх авторів виставкових експонатів об’єднує те, що вони вносять в своє життя різноманітність, без якої гармонія в їх професії буде недосяжною.

На виставці представлено понад 60 робіт: картини, вишиті хрестиком, м’які іграшки, виконані в техніці “фелтинг” і “фільц”, забавні фігурки - в техніці “квілінг” та багато інших оригінальних цікавинок від чотирьох чарівних жінок-майстринь: Ряботинської Наталії, Шевчук Вікторії, Курскової Наталії, Петрищевої Світлани.

Усі роботи несуть в собі позитивну енергетику, яка лікує душі, вони наповнені світлом, добром і радістю.

Тож завітайте на виставку, долучіться до прекрасного та відчуйте на собі її чудодійні властивості.

Експозиція діятиме протягом місяця.
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

“Їхнє друге покликання”
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054