ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація соціального арт-проекту Parasol та ілюстрованої збірки оповідань і есеїв «Parasol»


Фон

 

Презентація соціального арт-проекту Parasol та ілюстрованої збірки оповідань і есеїв «Parasol»

6 червня о 17.30 в обласній бібліотеці ім. Д.Чижевського відбудеться презентація соціального арт-проекту Parasol та ілюстрованої збірки оповідань і есеїв «Parasol», що виходить друком у «Видавництві Старого Лева» до Книжкового Арсеналу.

Parasol – соціальний арт-проект, присвячений проблемам паліативної допомоги (підходу, що дозволяє полегшити життя смертельно хворих пацієнтів та їхніх родин).

Проект реалізовується у 7 містах: Кропивницький, Вінниця, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Дніпро, Харків.

Головним інструментом проекту є мистецтво, спроможне привернути увагу пересічних до проблеми паліативної допомоги. У проекті поєдналися і людська емпатія, і доброта, і допомога ближньому, і необхідність почути іншого, і вміння помітити його потреби, і психологічна підтримка близьких, і – що не менш важливо – можливість відкрити над іншим «парасольку» підтримки, співчуття та розуміння.

Формат події: розмова про соціальну роль мистецтва та книгу «Parasol» за участі авторів, письменників Павла Коробчука та Марини Єщенко, журналіста Олександра Михельсона, фотографа проекту Романа Закревського. Модераторка – керівник соціального арт-проекту Parasol Настасія Євдокимова.

Вхід на подію – вільний.

Довідка:

Парасолька – усесвітній символ паліативної допомоги. Кожен учасник проекту визначає для себе сам, що є його «парасолькою», тобто засобом захисту та підтримки, який образ, сюжет чи сигнал необхідно зафіксувати й донести тут і зараз в Україні зразка 2017-го року. Учасники літературної частини проекту: Олександр Бойченко, Анастасія Леухіна, Галина Крук, Павло Коробчук, Зоя Казанжи, Маріанна Кіяновська, Сергій Жадан, Юрій Ярема, Юрій Строкань, Марина Єщенко, Олександр Михельсон, Юлія Ілюха, Олег Короташ.

Учасники візуальної частини: Олександр Ройтбурд, Матвій Вайсберг, Роман Мінін, Андрій Сидоренко, Борис Єгіазарян, Олекса Манн, Ігор Ільїнський, Ірина Ільїнська, Нікіта Тітов, Сергій Бурбело, Владислав Шерешевський, Тарас Бенях, Сергій Савченко, Роман Зілінко, Сергій Алієв-Ковика.

Соціальний арт-проект Parasol реалізовується громадською організацією «Фонд «Єв¬ропа ХХІ» за підтримки програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Сторінка проекту Parasol у Facebook: https://www.facebook.com/parasolartproject

Матеріал про паліативну допомогу у Кропивницькому: https://theukrainians.org/koly-vira-staye-diyeyu/
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація соціального арт-проекту Parasol та ілюстрованої збірки оповідань і есеїв «Parasol»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054