[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Лютневе засідання краєзнавчих студій присвячене 140-річччю від дня народження Лева Мацієвича «Два крила Левка Мацієвича»


Фон

 

Лютневе засідання краєзнавчих студій присвячене 140-річччю від дня народження Лева Мацієвича
«Два крила Левка Мацієвича»

23 лютого о 13.30 у відділі краєзнавства ОУНБ ім. Д.І.Чижевського відбудуться Краєзнавчі Студії, присвячені 140-річчю від дня народження Лева Макаровича Мацієвича «Два крила Левка Мацієвича».

Лев Мацієвич (1877–1910) – яскрава, але, на жаль, досі призабута постать української історії. Видатний інженер і конструктор, один з перших вітчизняних льотчиків, засновник першої на Наддніпрянщині політичної партії, яка ставила за мету здобуття самостійності України, громадський діяч і патріот. У колі його товаришів і знайомих – М. Вороний, М. Міхновський, С. Петлюра, О. Олесь, М. Коцюбинський та десятки інших із плеяди української інтелігенції початку ХХ століття.

На Студіях всі бажаючі у невимушеній атмосфері зможуть поспілкуватись з краєзнавцем, людиною, яка зробила значний внесок для увічнення пам`яті Левка Мацієвича - Василем Білошапкою, директором Олександрівського районного краєзнавого музею

Засідання відбудеться у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24

Вхід – вільний

.Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Лютневе засідання краєзнавчих студій присвячене 140-річччю від дня народження Лева Мацієвича «Два крила Левка Мацієвича»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054