[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон Презентація книги про родину – на Бібліофестивалі-2017


Фон

 

Презентація книги про родину – на Бібліофестивалі-2017

16 травня о 15.00 у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського (вул. Велика Перспективна, 24) в рамках родинного свята «Бібліофестиваль на Великій Перспективній – 2017» відбудеться презентація книги письменниці з Херсону Елеонори Кузнєцової «Мала енциклопедія великої родини».

Довідатися про коріння свого роду та з'ясувати своє походження бажав би кожен. Тим паче за радянських часів архіви та родовід приховувалися, а іноді умисно знищувалися. Причиною цьому міг стати і страх дискримінації, і перешкоди в кар’єрі, і обмеження в правах. Були випадки, коли навіть від дітей приховували їх «коріння».

Тому книга «Мала енциклопедія великої родини» - це не скільки дослідження свого роду, а відновлення зв’язку поколінь. Книга надзвичайно цікава також і в історико-культурному плані, адже в ній не тільки простежено генеалогію кількох поколінь, а схоплено атмосферу тих часів. І саме тому це не тільки історія однієї родини, це своєрідний краєзнавчий літопис.

Довідка:

Народилася Елеонора Орестівна Кузнецова (Дворнікова) 1 серпня 1938 р. у м. Одеса в родині студентів-медиків, проте вважає себе корінною херсонкою, оскільки все своє свідоме життя прожила в Херсоні, місцеве коріння мала і її родина. Пані Елеонора - письменниця за покликанням душі (не професійний літератор), справжня берегиня родини, яка не тільки створила генеалогічну енциклопедію своєї сім'ї, а й згуртовує навколо себе свій рід, однодумців.

Вхід - вільний
Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

Презентація книги про родину – на Бібліофестивалі-2017
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua
054